Pirmo reizi ”Gatava pārvērtībām” šova vidū dalībniece negaidīti izstājas

3 komentāri
Pirmo reizi ”Gatava pārvērtībām” šova vidū dalībniece negaidīti izstājas
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Ik trešdienas vakaru TV3 piedāvā šovu ”Gatava pārvērtībām”, kurā ar modes ekspertu Žannas Dubskas, Natālijas Zolbergas un Aleksandra Pavlova gādību vairākas Latvijas sievietes piedzīvo vizuālas pārmaiņas. 6. jūnija raidījumā gaidāms nebijis gadījums šova vēsturē – viena no varonēm neieradīsies uz fināla pārvērtībām.

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” dalībniecēm minūtes laikā jāizstāsta stāsts, kas aizkustinās modes ekspertus. Šova 17. sērijā grūtajā dzīves pieredzē dalīsies 50 gadus vecā rīdziniece Džineta Pēterone.

”Pirms diviem gadiem man konstatēja smagu saslimšanu. Šos gadus es ar viņu cīnījos. Tagad gribu atgriezties dzīvē,” stāstīs Džineta, kura ar savu piemēru vēlas rādīt sievietēm, ka nevajag nolaist rokas.

Pirms fināla pārvērtībām Aleksandrs viņu pamācīs, kāds apģērbs un kurpes Džinetai vislabāk piestāv.

Dienā, kad sieviete gaidīta skaistumkopšanas salonā, lai tiktu nodota frizieru prasmīgajās rokās, Džineta nebūs ieradusies. Tāpēc Aleksandrs viņai zvanīs.

Džineta pastāstīs, ka uz salonu neplāno ierasties, jo viņai ir slikti: ”Jūs nevarat palīdzēt. Tas vienkārši ir vēzis. Jūs varbūt kādreiz vēl mani varēsiet redzēt, ja sanāks.”

Diemžēl pārvērtības turpinās tikai divas sievietes.

Tomēr ”Gatava pārvērtībām” komanda atradīs lielisku veidu, lai pārsteigtu un iepriecinātu Džinetu. To skaties šova “Gatava pāvērtībām” jaunākajā sērijā trešdien, 6. jūnijā, plkst. 21:00 TV3!

Džinetu gaida salonā, bet viņa neierodas

3 komentāri