Pirmais konflikts vakariņu šovā: Paula Dukure sadusmo Jāni Jarānu

13 komentāri

Šonedēļ šovā ”Vakariņas četratā” viens pie otra ciemojas teju trīs paaudžu pārstāvji, kuri savstarpēji sadarbojušies dažādos muzikāli skatuviskos projektos. Ceturtajā vakarā raibo kompāniju ciemos uzņems aktieris Jānis Jarāns.

Aktieris pārējiem vakariņotājiem – sabiedrības dāmai, uzņēmējai Elitai Drākei, grupas ”Labvēlīgais tips” dalībniekam Normundam Jakušonokam un dziedātājai Paulai Dukurei – par lielu pārsteigumu būs nolēmis pagatavot vegānu ēdienus.

Kamēr namatēvs posīsies pasniegt uzkodu, Paula, kuras vājība ir retro automašīnas, pārkāps kādu noteikumu.

”Iekšā nevar kāpt. Momentāni, lūdzu, ārā!” ieraugot Paulu sēžam pie pagalmā esošā žigulīša stūres, reaģēs Jānis.

”Vai esmu izraidīta no šīm vakariņām? Es riktīgi ”dabūju iekšā”. Es nevarēju saprast, viņš tik nopietni to pateica. Es nevaru saprast, vai viņš ar mani nerunās visu vakaru, vai kas tagad būs,” izveidojušos situāciju komentēs Paula.

Jānis neslēps, ka par Paulas izgājienu ir dusmīgs.

”Es esmu tāda bezkaunīga skuķene, ko lai es daru,” sevi raksturos Paula, uz ko Jānis aicinās viņu labāk sēdēt mājās.

Kā izvērtīsies vakariņošana pie Jāņa Jarāna un kurš kļūs par nedēļas uzvarētāju, skaties šovā ”Vakariņas četratā” ceturtdien, 8. novembrī, plkst. 17:55!

TOP komentāri

 • Mans vārds
  +32 +30 -2

  Mans vārds

  Visu nedēļu tā Dukure tā dīvaini lecīgi uzvedās un gorījās, laikam dikti slima ar zvaigžņu slimību. Nesimpātisks cilvēks ļoti.
 • Iveta
 • Justiņš
  +22 +19 -3

  Justiņš

  Iedomīgs skuķis! Fuij nepatik man tadas lecigās un iedomīgās! Peeef! Fuj! Veeeee!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl