”Pilsētnieces pret lauciniecēm” piedzīvota līdz šim pārsteidzošākā sērija un negaidītākais fināls

34 komentāri

Pirmdienas, 5. novembra, vakarā TV3 skatītāju vērtējumam tika šovā ”Pilsētnieces pret lauciniecēm” kārtējā sērija, kurā tika piedzīvots jauns pavērsiens – vietām mainījās puiši. Laucinieks Gints Grandbergs devās uz galvaspilsētu, bet pilsētnieks Rojs Rodžers nodevās lauku dzīves labumiem.

26 gadus vecais Gints Grandbergs lauku saimniecībā Dukātos saimnieko jau trešajā pasaudzē. Lai arī pienākumus atvieglo dažādas palīgierīces un tehnika, darbs saimniecībā tomēr esot smags.

”Es naktīs pārģērbjos par sievieti, izklaides nolūkos. Ja man paveicas, tad man arī samaksā,” savu nodarbošanos raksturo 20 gadus vecais Rojs Rodžers. Vairāk par Roja profesiju lasi šeit!

”Pilsētnieki ir nedaudz slinki palikuši, galīgi nav raduši pie nekāda fiziska darba. Labi, varbūt kaut kādi ir pa retam, bet tā ofisā – tu tur visu dienu sēdi un d***u deldē,” sprieda Gints.

Tikmēr Rojs neslēpa, ka pieredzes trūkuma dēļ viņu biedē lauku darbi. Puisis saposās atbilstoši savam stilam un devās ceļā.

Roju Ginta lauku saimniecībā sagaidīja vecmamma Rita un strādnieks Normunds. Pirmajā brīdī saimniece domājusi, ka ieradusies meitene. ”Es nezinu, kā viņu uztvert – par izlaidību vai par slimību, vai par ko, bet, ja viņam tā patīk, lai viņš dzīvo,” jauno palīgu saimniecībā vērtēja Rita.

Darbi lauku sētā negaidīja, un Rojs nekavējoties tika likts pie mēslu tīrīšanas. Vairāk par pilsētnieka pirmajiem soļiem kūtī skaties šeit! Puisis atzina, ka visvairāk bijis bail paslīdēt un iekrist govju čurās un kakās.

Gintu jaunajā mājvietā pilsētā sagaidīja Roja draudzene Anda, un bez kavēšanās abi devās uz deju studiju apgūt hiphopa dejas.

Pēc pirmajiem pārbaudījumiem kūtī Rojs beidzot ieradās Ginta dzīvoklī, tikmēr Gints devās uz piektdienas vakara ballīti, kur jaunos draugus izglītoja par govju dzīvi.

Otrajā dienā Rojam nācās ķerties pie Ginta atstātajiem uzdevumiem. Pirmais no tiem bija aplecināt govi.

Ginta tēvs Mairis govs apsēklošanā parādīja piemēru. Rojs nelabumā vaikstījās, bet uz uzdevumu tomēr saņēmās.

”Tas nebija pretīgi, vienkārši nepiedzīvotas sajūtas. Tur ir daudz vietas, tur tiešām var ielīst cilvēks iekšā. Es domāju, ka pretīgāk ir skatīties no malas nekā realizēt, tāpēc es arī neskatījos, ko es daru,” par govs apsēklošanu stāstīja Rojs. Uzdevums tika izpildīts.

Tikmēr Gints kopā ar Andu devās ar Roja darbavietu – radošo aģentūru, kur lauku puisim nācās pārģērbties un iejusties Roja tēlā.

Ginta pārvērtības turpinājās – lauku puisis nokļuva Kortnijas rokās, kurš viņu nogrimēja par Drug queen.

Kompānijai piebiedrojās Vjančeska. ”Kad ieradās tā otra, tas bija vēl trakāk nekā pirmā. Jēziņ! Fui!” pauda Gints.

Vakarā raibā kompānija devās uz naktsklubu izklaidēt cilvēkus.

”Paldies! Par sievieti mani nevarēja nosaukt, bet bija skaistāk par pārējiem,” pārvērtību rezultātu komentēja lauku puisis, kurš šova ietvaros tika pie jauna vārda – Aperol Spritz. Viņš neslēpa, ka iejušanās Drug queen tēlā viņu tracina, tomēr atzina, ka klubiņā juties kā īsta zvaigzne.

”Es biju priecīgs, man bija jautri,” vakaru rezumēja Gints.

Darbi daudz mierīgākās noskaņās turpinājās lauku saimniecībā, kur Rojs īstenoja atlikušos uzdevumus –pārvilkt pār siena ruļļiem audeklu un iedot govij zāles.

”Man tiešām ļoti patika. Es negribu braukt prom,” šova pēdējā dienā par dzīvi laukos secināja Rojs un steidza atgriezties pilsētā, kur gaidīja tikšanās ar Gintu.

Abi puiši rezumēja, ka dzīve laukos tomēr ir labāka.

”Vienīgais žēl, ka man nebija jānogalina kāds dzīvnieks, jo es vēlējos iegūt šo traumu savā dzīvē, lai es beigtu vienreiz ēst gaļu,” pauda Rojs.

34 komentāri