Piedzīvota TV3 vakariņu šova jautrākā sērija: viesus uzņem lustīgais Maigonis

13 komentāri
Piedzīvota TV3 vakariņu šova jautrākā sērija: viesus uzņem lustīgais Maigonis

Otrdienas, 16. oktobra, pievakarē TV3 skatītāju vērtējumam tika nodota šova ”Vakariņas četratā” sērija, kurā namatēva lomā iejutās atraktīvais Maigonis Juhnevičs, kuru šovu fani atpazinuši pēc dalības ”Patiesības spogulī” un ”Cepienā”. Tāda jautrība šovā vēl nebija piedzīvota.

TV3 šova ”Vakariņas četratā” trešajā nedēļā sapulcināta lustīga kompānija – viens pie otra ciemos dodas TV šovos iepazīti ļaudis. Pirmajā vakarā ciemos uzņēma ”Lauku sētas” zvaigzne Vita Taube, kuras virtuvē gan viss nenoritēja pēc plāna, un skaistule saņēma līdz šim zemāko vērtējumu šovā. Viss vēl priekšā ir ”īstajam vecim” Mintautam Gubātam un ”Kāzu gūstā” zvaigznei Ievai Janiševai.

Vitas skaidrojumu neveiksmēm lasi šeit!

Maigonis vakariņotāju kompāniju uzņēma savā šaurajā dzīvoklī, kur iepriekšējā vakarā bija veicis nelielus pārkārtošanas darbus.

”Man patiesībā būs vienkārši, kā pie parastiem cilvēkiem – mājas variants,” par to, ka sevišķus smalkumus lai vakariņotāji no viņa negaida, brīdināja Maigonis.

Viesiem viņš bija sarūpējis atsvaidzinošu uzkodu – mārrutku kandžā marinētas bietes. Kandža bija arī pamatēdiena sastāvā, tomēr, kā paskaidroja namatēvs, alkohols garšas kārpiņas nemaitās, jo tikšot iztvaicēts.

Uzkodai, kuras laikā tika cilātas arī stiprā alkohola glāzītes, sekoja izkustēšanās – Maigonis aicināja viesus nūjot. Par aktivitāti sevišķā sajūsmā nebija Mintauts: ”Es to neuzskatu par izklaidi.”

Vakaru turpināja pamatēdiens – namatēvs viesiem bija sarūpējis milzu hamburgerus. Labi iecerētā veselīgā maltīte izvērtās gandrīz katastrofā – vienīgais, kurš to ēda tradicionālā veidā, turot rokās, bija pats namatēvs, kamēr viesi uz šķīvja salikto centās notiesāt kārtu pa kārtai.

”Manā izpratnē tas nav hamburgers,” neslēpa Ieva, savukārt Mintauts smejot atzina: ”Man ir kultūršoks.” Viņš bija vienīgais, kurš notiesāja visu līdz pēdējam.

”Bija sarežģīti ēst, izskats arī nebija īpaši labs, bet garša bija pietiekami laba,” pauda Vita.

Par vakara naglu izvērtās kādas īpašas ”zinātnes” – jobetrijas – pamatu apgūšana. Jautro kompāniju izklaidēja Maigoņa dambretes draugs Viesturs, kurš kompāniju noveda līdz asarām.

”Bija ļoti smieklīgi. Es gandrīz bikses pieliku. Mēs visi bijām nozviegušies,” sajūsmā bija Mintauts, kamēr Vita galvas mežģi uzņēma ar skepsi.

Desertā Maigonis pasniedza trīs veidu saldējums no kastītes, pārkaisītu ar ogām.

”Man bērns katru otro dienu tādu mājās paprasa. Tas noteikti nav nekas tāds, ar ko es cienātu sev svarīgus ciemiņus. Kā pie Vitas,” atzina Ieva.

Par vakaru un ēdieniem Maigonis nopelnīja 22 punktus, apsteidzot pirmā vakara zvaigzni Vitu.