Pensionārs no Alūksnes ”SuperBingo” laimē vairāk nekā 160 000 eiro

22 komentāri
Pensionārs no Alūksnes ”SuperBingo” laimē vairāk nekā 160 000 eiro
Publicitātes foto

Pagājušajās brīvdienās ”SuperBingo” TV šovā kanālā TV3 piekto reizi šogad laimēts loterijas galvenais naudas laimests, šoreiz 161 060 eiro vērtībā. Šonedēļ noskaidrojies, ka vienā mirklī bagātāks kļuvis kāds 70 gadus vecs alūksnietis.

”Mana sieva ierasti “SuperBingo” rezultātus pārbauda internetā sestdienas vakarā. Arī 14. oktobrī, taču viņa nebija ievērojusi, ka 42.bumbiņa un līdz ar to ”SuperBingo” lielais laimests ir mūsējais. Es to redzēju, bet gribēju, lai sieva pati rezultātu noskatās TV raidījumā,” ierodoties “Latvijas Loto” birojā, pastāstīja alūksnietis.

”Liels pārsteigums un prieks jau ir, bet mēs esam nosvērti cilvēki, šo ziņu uztvērām samērā mierīgi,” akcentēja lielā laimesta ieguvējs.

Kungs ir ap 70 gadus vecs pensionēts celtniecības darbinieks, kurš ”SuperBingo” spēlē kopš pašiem pirmsākumiem.

”Vectēvam ir trīs klades ar pierakstītiem cipariem, kādus viņš savulaik izvēlējies,” stāstīja līdzi atbraukusī mazdēla mazdēla sieva. Kuponus krāj, un arī 14. oktobra laimīgie skaitļi jau iepriekš piedalījušies spēlē.

”Mana vīra draugs bija pirmais, kurš mums paziņoja, ka Alūksnē reģistrēta kvīts laimējusi “SuperBingo”,” stāstīja jaunā sieviete. ”Atceros, ka mēs ar vīru noteicām – žēl, ka tieši šoreiz neesam piedalījušies, jo parasti spēlējam. Tikai vēlāk uzzinājām, ka vectēvs ir lielā laimesta ieguvējs.”

Sirmais kungs vēl nezina, kā laimestu izmantos. ”Padalīšos ar bērniem, mazbērniem un mazmazbērniem – mēs esam kupla saime,” viņš ir piesardzīgs, plānojot tēriņus, un saka, ka ”zīle vēl nemaz neesot rokā”. Būšot tad, kad nauda būs kontā.

Divi citi spēlētāji, turklāt abi no Cēsīm, šajā “SuperBingo” izlozē laimēja pa automašīnai – Armands Rasmanis ”SuperBingo Raženais” tika pie jaunas automašīnas ”Audi A3”, bet Aldis Rieviņš ”SuperBingo” finālā uz ”Lielā laimes rata” uzgrieza automašīnas ”Peugeot 2008” sektoru.

”SuperBingo” izlozes jau 15 gadus var vērot telekanālā TV3 svētdienu rītos plkst. 10:00.
22 komentāri