Pēc uzveiktas smagas slimības grib saposties par prieku vīram: ”Gatava pārvērtībām” stilistus aizkustina cēsinieces Marutas stāsts

5 komentāri
Pēc uzveiktas smagas slimības grib saposties par prieku vīram: ”Gatava pārvērtībām” stilistus aizkustina cēsinieces Marutas stāsts
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Modes eksperti Žanna Dubska, Natālija Zolberga un Aleksandrs Pavlovs ir atkal gatavi pārvērst sievietes līdz nepazīšanai. Bet vai tam ir gatavas pašas sievietes? Šova ”Gatava pārvērtībām” jaunākā – 16. – sērija TV skatītāju uzmanībai jau trešdienas, 30. maija, vakarā.

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” dalībniecēm ir tikai minūte laika, lai izstāstītu stāstu, kas aizkustinās modes ekspertus. Šova jaunākajā sērijā dzīves pieredzē dalīsies vairākas dāmas, bet tikai trijām būs iespēja ļauties pārvērtībām.

38 gadus vecā Maruta ir cēsiniece. Pirms trīs gadiem piedzīvojusi smagu slimību, kas likusi divus mēnešus pavadīt gultā, līdz Maruta piedzimusi otro reizi. Pirms gada apprecējusies un šodien blakus dzīves draugam grib izskatīties labi. Pārvērtību šovam Marutu pieteikusi meita.

Sievieti sapost un sniegt stila padomus izvēlēsies gan Žanna, gan Aleksandrs, tādēļ Maruta varēs izvēlēties, kuram ļauties.

Kā noritēs Marutas pārvērtības un ko par jauno imidžu teiks sievietes vīrs, skaties šova ”Gatava pārvērtībām” 16. sērija trešdien, 30. maijā, plkst. 21:00!

Žannu aizkustina Marutas pieteikums