Pēc “Tēta nedienu” šova daudzbērnu ģimenē no Ciemupes tomēr viss pa vecam

13 komentāri
Pēc “Tēta nedienu” šova daudzbērnu ģimenē no Ciemupes tomēr viss pa vecam
Privātais arhīvs

TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” skatītāji pagājušajā nedēļā varēja iepazīt Ciemupē Ogres novadā dzīvojošās Latkovsku ģimenes ikdienu. Četru bērnu mamma Ieva pēc šova portālam Skaties.lv atklāj, ka pēc filmēšanās TV projektā, kurā tētim bija iespēja ”iekāpt sievas čībās”, ģimenē tomēr uzlabojumi nav piedzīvoti.

”Man šķiet, ka pēc šova viss tomēr palicis pa vecam, ka Jānis neko tā īsti nav sapratis. Uzreiz pēc šova man pašai viss bija jādara. Viss, kā bija, tā arī ir – viņš ir savos darbos, es esmu savos.

Viņš pat man nav teicis, ka tagad saprastu, ka man nav viegli,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta četru bērnu māmiņa Ieva Latkovska, kura ikdienā strādā par frizieri.

Par Latkovsku ģimenes gaitām “Tēta nedienu” šovā lasi šeit!

Arī romantiskajā ziņā abu vecāku attiecības pēc TV projekta palikušas bez izmaiņām.

”Uz vienu mirkli gan viņš bija kļuvis jaukāks un mīļāks. Bet tagad atkal viss ir tāpat, kā agrāk,” teic Ieva.

Šova fanu kritiku izpelnījās Jāņa neapvaldītais nīgrums un burkšķēšana. Kā atklāj Ieva, tāds vīrs ir arī dzīvē.

Kā sievietei, kura ir pilnīgs pretstats savam dzīvesdraugam, izdodas sadzīvot ar vīra raksturu? ”Man to daudzi jautā,” smaida Ieva.

”Kaut kā jau sešpadsmit gadus izdevies nodzīvot kopā. Pacietīgi mēģinu, saņemos, sakožu zobus un… Man ir četri bērni. Bērnu dēļ vien ir jāsaņemas. Es savus bērniņus ļoti mīlu un čubinu.

Vīrs ir tāds, kāds viņš ir. Man šķiet, ka cilvēks, ja pats negrib, tā nevar mainīties. Ja viņš gribētu, varbūt varētu būt citādāks, bet viņam ir labi tā, kā ir,” teic Ieva.

Jānis strādā IT nozarē un ir galvenais ģimenes apgādnieks. ”Šajā ziņā nevaru teikt neko sliktu – tur viss ir kārtībā,” norāda šovā iepazītā māmiņa.

Ģimeni ”Tēta nedienu” šovam bija pieteikumi vecākā meita Krista, kura ļoti vēlējās, lai tētis iejustos mammas ādā un saprastu, cik grūti ir katru dienu strādāt un reizē rūpēties par bērniem un māju.

”Meita teica, ka būs vismaz piedzīvojums. Tā arī bija. Kad skatījāmies raidījumu, man šķita, ka daudzas epizodes bija diezgan smieklīgas – visi smējāmies. Raidījums man ļoti patika. Bija ļoti labi ”izvilkts” gaišums, un tā nesmukākā puse tomēr palika aizkadrā,” stāsta Ieva.

Krista ir arī liels palīgs mammai ne tikai mājas darbos.

”Viņa vienmēr man visu ir palīdzējusi. Arī šausmīgi daudz sava laika un darba ieguldījusi pārējo bērnu audzināšanā, kaut gan viņai tas nebija jādara. Viņa ir fantastiska! Viņai daudz kas no bērnības ir atgājis maliņā, jo viņa bija vajadzīga man, lai palīdzētu. Krista ir ļoti saimnieciska un gadīgā,” vecāko atvasi slavē Ieva.

“Man vajadzēja četrus bērnus”

Par daudzbērnu māmiņas statusu Ieva jūtas lepna, tomēr to uztver pašsaprotami.

”Man ir sajūta, ka man vajadzēja četrus bērnus. Es jūtos labi.

Vīrs arī nāk no daudzbērnu ģimenes. Kad mēs visi ar savām ģimenēm sabraucam pie vīra vecākiem, kopības sajūta ir tik fantastiska! Esam tik daudz, un visi ir mīļi un draudzīgi, viens otru atbalsta. Kad tas viss bars sabrauc, ir ļoti labi, sirdī ir pilnīgs siltums, ka ģimene ir stipra.

Man tas šķiet tik feini, tāpēc es arī gribētu, ka arī mani bērni kopā ar savām ģimenēm brauktu pie manis vecumdienās,” stāsta Ieva, kurai pašai ir tikai viena māsa.

Nedēļas, kad zilajos ekrānos uzmirdzēja kuplā Latkovsku ģimene, nogalē Latvijā svinēja Mātes dienu. Ciemupiešu ģimenē īpašas Mātes dienas neesot, bet kāds jauks pasākums gan ik gadu tiek izbaudīts.

”Bērnudārzā un skolā bērniem ir Mātes dienai veltīti koncertiņi. Bērni ir tik mīļi un jauki un kopā ar skolotājām sagatavojuši mammām pārsteigumus. Tad man vienmēr raudiens nāk,” emocijās dalās četru bērnu mamma.