Paulu Freimani vakariņu šovā ”izprecina”

6 komentāri

Trešdienas, 13. novembra, pievakarē TV3 skatītāju novērtējumam tika nodots šovs ”Vakariņas četratā”, kurā tika atklāta šīs nedēļas lielākā intriga – ar ko savu ciemiņu vēderus lutinās fitnesa skaistule Paula Freimane.

”Vakariņas četratā” šonedēļ kopā savedušas sabiedrībā zināmas personības, kurām prieku sagādā mūzika un veselīgs dzīvesveids. Trešajā vakarā trīs mūziķus – Ivo Grīsniņu-Grīsli, Annu Zankovsku jeb Katō un Armandu Leimani no ”Apvedceļa” – savās vecāku mājās Dobelē uzņēma fitnesa modele un trenere Paula Freimane.

Kā pirms vakariņām sprieda viesi, šī vakara namamāte noteikti būs padomājusi, lai visi trīs pašas gatavotie ēdieni būtu veselīgi un ķermenim draudzīgi. ”Ja tu ēd veselīgi, tad nenozīmē, ka tev jāpaliek nepaēdušam,” sprieda Katō.

Paula atklāja, ka iepriekš viņa nav mācējusi pat omleti uzcept, bet viss mainījies, kad viņa 16 gadu vecumā pārcēlusies uz dzīvi Rīgā. Gatavošanai Paula pievērsusies, līdzko sākumi nodarboties ar sportu.

Paula ciemiņiem bija sarūpējusi izlasi no dažādu pasaules tautu virtuvēm. Tomēr pirms ķeršanās pie ēšanas namamāte jaunajiem draugiem paziņoja: lai nopelnītu uzkodu un pārējos ēdienus, būs mazliet jāpasporto, un kompānija fitnesa treneres vadībā devās uz mežu.

Pēc vingrošanas vakariņotāju kompānija bija gatava sēsties pie galda, un šī Paula ciemiņus sagaidīja, saposies greznā vakarkleitā, kas ne vienam vien raisīja asociācijas ar kāzām, par ko vakara gaitā ne reizi vien tika pajokots.

Savukārt ”jaunā vīra” gods tika Ivo, ko Armands skaidroja: ”Ivo ir jauns, un viņš ir arī vīrs, tā kā tur viss kārtībā.”

Izšķīries Latvijas seksīgais fitnesa pāris

Pēc pazobošanās par kāzu tēmu un iestiprināšanās ar Paulas mammas gatavoto liķierīti fitnesa skaistule vienu pēc otra cēla priekšā trīs ēdienus. Kā pirmo Paula pasniedza uzkodu ar Meksikas garšu, kam sekoja vīna mērcē peldināts risoto ar sēnēm un garnelēm, bet vakariņas noslēdzās ar svaigēdāju kūku no datelēm, avokado un citiem labumiem.

Šīs nedēļas trešās vakariņas tika novērtētas ar 34 punktiem – Paula no Ivo un Armanda saņēma pa 11 punktiem, bet no Katō – maksimālos 12.