Pašmāju saskanīgākais mūziķu pāris savulaik gandrīz izšķīries

6 komentāri
Pašmāju saskanīgākais mūziķu pāris savulaik gandrīz izšķīries
instagram.com/astro_maar/

Pagājušās nedēļas izskaņā Rožu kāzas nosvinēja par Latvijas saskanīgāko mūziķu pāri uzskatītie populārās grupas ”Astro`n`out” līdere Māra Upmane-Holšteine un viņas vīrs Jānis, dziesminieks Goran Gora. Īsi pirms skaistā dzīves notikuma Māra atklāj, ka pāra 10. kāzu jubileja varēja arī nenotikt.

Foto: pašmāju ģimeniskākais mūziķu pāris Jūrmalā nosvin Rožu kāzas

Kā raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” atklāj Māra Upmane-Holšteine, ģimenē ir kāds jautājums, kas raisa sevišķu nepatiku. Tā ir mūziķes dzīves biedra smēķēšana.

Māra atzīst, ka savulaik viņa visai radošām metodēm mēģinājusi vīru no ieraduma atradināt. Tomēr tās nav devušas vēlamo rezultātu.

”Par laimi, es ar vīru pēc divām nedēļām svinēšu 10 gadu kāzu jubileju (raidījuma ieraksts notiek jūlija sākumā – red.), tā ka viss ir kārtībā.

Bet mums bija viens liels ”atā, atā” moments. Un tad, kad mēs šķīrāmies, viņš teica: ”Un man besī, ka tu man vienmēr par to smēķēšanu.”

Tad, kad mēs tomēr vēlreiz atradām viens otru, es nekad vairs neesmu uzdrīkstējusies par pīpēšanu jebko teikt. Labāk, lai man ir vīrs, nevis nav ne vīra, ne cigaretes,” pieredzē dalās Māra.

Māra un Jānis apprecējās 2008. gada jūlijā. Ģimenē aug divi bērni – četrus gadus vecā meita Ronja un dēls Ezra Klāvs, kurš pasaulē nāca 2016. gada rudenī.

Raidījums ”Slavenību padomu aģentūra” tiek demonstrēts ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.20 TV3.

Māra par smēķējošo otro pusīti