Pārsteigums vecākiem zelta kāzās: IKEA dizainere pārvērš dzīvojamo istabu

1 komentārs
Pārsteigums vecākiem zelta kāzās: IKEA dizainere pārvērš dzīvojamo istabu
PUBLICITĀTES FOTO

Otrajā interjera pārvērtību raidījumā ”Manas mājas ar IKEA”, ko kanālā TV3 varēsiet vērot 18. septembrī, meitas Kristīne un Dace sagādājušas pārsteigumu saviem vecākiem, kuri līdz pēdējam brīdim nemaz nezināja, ka pieteikti interjera pārvērtību raidījumam.

Pārvērtības piedzīvos atmiņu piepildīts dzīvoklis

Dzīvoklis Jelgavā, kur mitinās Kristīnes un Daces vecāki, ir vieta, kur māsas uzauga, tāpēc viņām šī vieta saistās ar siltām bērnības atmiņām. Abas māsas ļoti mīl savus vecākus un ir pateicīgas par nesavtīgo darbu, negulētajām naktīm un ģimeniskajām vērtībām, kas ieguldītas meitu audzināšanā. Šis gads vecāku dzīvē ir īpašs, jo vasarā laulātais pāris svinēja zelta kāzas. Lai sarūpētu vecākiem pavisam negaidītu pārsteigumu, meitas pieteica savu bērnības mājokli raidījumam ”Manas mājas ar IKEA”.

Pārvērtības gaidāmas dzīvokļa viesistabā – telpā, kur vecāki pavada laiku ikdienā un uzņem visu plašo ģimeni svētkos.

Mājokļa saimnieks ir pensionārs, kurš aizraujas ar dažādu televīzijas pārraižu skatīšanos, bet saimnieces hobijs ir likt puzles. Kristīne vēlas, lai atjaunotā telpa dotu iespēju abiem vecākiem darīt savas sirdslietas, atrodoties plecu pie pleca – tētis ērtā atpūtas krēslā varētu skatīties televīziju un pārspriest redzēto ar mammu. Viņas nodarbei būtu nepieciešams labs apgaismojums, jo savu hobiju mamma uztver ļoti nopietni.

Ne mazāk svarīgs elements istabā ir ēdamgalds, pie kā ģimene pulcējas kuplā skaitā, lai atzīmētu visus svētkus ar vecmāmiņas karaliskajām karbonādēm un vectētiņa cepeti – sākot ar valsts svētkiem un jubilejām, beidzot ar olu cīņām Lieldienās.

Tā kā viesistabas pārvērtības vecākiem būs pārsteigums, Kristīnei nācās viņus apmānīt, stāstot, ka pie vecākiem ieradīsies kāds cits TV raidījums, lai intervētu viņus saistībā ar gaidāmo kāzu jubileju.

Izaicinājums – vairāku funkciju apvienošana vienā telpā

Šo atbildīgo uzdevumu – pārsteigt Kristīnes un Daces vecākus ar jaunu viesistabas iekārtojumu – uzņēmās IKEA interjera dizainere Līva Salaka.

Viņa stāsta, ka galvenais izaicinājums, plānojot šīs telpas interjeru, bija apvienot tajā vairākas funkcijas. Mammas hobijs ir likt puzles, tas nozīmē, ka nepieciešama vieta, kur to ērti darīt, kā arī labs apgaismojums. Savukārt tētim būtisks bija ērts atpūtas krēsls, kurā sēdēt, skatoties televizoru. Svarīgi, ka vecāki pie sevis bieži uzņem meitas ar ģimenēm, līdz ar to bija nepieciešams pietiekami liels galds, pie kura sasēsties visiem kopā un kas neaizņemtu daudz vietas ikdienā.

”Veidojot istabas interjeru, liku uzsvaru uz to, lai telpa būtu gaiša un ģimene varētu tajā daudzpusīgi pavadīt laiku gan ikdienā, kad abi kopīgi aizvada vakarus, gan svētkos, kad visa lielā ģimene sanāk uz kopīgām vakariņām,” norāda IKEA dizainere.

Iespējams, sirsnīgākais no ”Manas mājas ar IKEA” raidījumiem

Kā IKEA profesionāļiem būs izdevies iepriecināt zelta kāzu gaviļniekus, kuriem par šīm pārvērtībām nav ne jausmas, skatieties jau otrajā ”Manas mājas ar IKEA” raidījumā trešdien, 18. septembrī, plkst. 21.00.

Seko līdzi, kā top pārmaiņas, un saņem vērtīgus padomus no IKEA interjera dizaineru komandas!

Raidījums ”Manas mājas ar IKEA” kanālā TV3 skatāms katru trešdienu plkst. 21.00.

Par IKEA

IKEA mērķis ir radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. Uzņēmuma ikdienas biznesā tiek ievēroti ilgtspējas principi, un tas atbalsta dažādas iniciatīvas, kas rūpējas par bērniem un vidi. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1943. gadā Zviedrijā IKEA piedāvā laba dizaina un funkcionālas mājokļa labiekārtošanas preces par pieejamu cenu. Šobrīd 50 pasaules valstīs ir vairāk nekā 420 IKEA veikalu. Baltijā ir divi IKEA veikali – viens Latvijā un viens Lietuvā, kā arī ir pieejamas trīs preču pasūtīšanas un saņemšanas vietas – divas Lietuvā un viena Igaunijā.