Pārpratums Drākes “gaļasmašīnas lietā”: kas sakāms Jakušonokam?

3 komentāri
Pārpratums Drākes “gaļasmašīnas lietā”: kas sakāms Jakušonokam?
PRIVĀTAIS ARHĪVS / EDMUNDS BRENCIS, F64

Pēc TV3 šova ”Vakariņas četratā” sezonas noslēguma negaidīts liktenis piemeklējis šova sestajā nedēļā balvā laimēto gaļasmašīnu, šonedēļ noskaidroja portāls Skaties.lv. Sabiedrības dāma Elita Drāke, būdama veģetāriete, to laipni atvēlēja mūziķim Normundam Jakušonokam, tomēr smalkā virtuves ierīce nav nonākusi viņa rokās. 

Viens no TV3 vakariņu šova amizantākajiem mirkļiem tika piedzīvots sestās nedēļas noslēgumā. Nedēļas uzvarētāja sabiedrības lauvene un veselīga dzīvesveida eksperte Elita Drāke, kura jau gadiem piekopj veģetārismu, balvā laimēto gaļas maļamo mašīnu ar daudzām funkcijām novēlēja mūziķis kluba ”Četri balti krekli” saimniekam Normundam Jakušonokam.

Tomēr vairākas nedēļas pēc filmēšanās šovā smalkā ierīce joprojām iepakota stāvējusi Drākes virtuvē.

”No viņa puses nebija nekādu emociju, intereses, un viņš noignorēja manu piedāvājumu. Varbūt viņš to uztvēra kā joku vai arī viņam tāda mašīna nav vajadzīga,” šonedēļ Jakušonoka ”rīcību” komentēja Drāke.

Elitas Drākes atklāto stāstu par filmēšanos šovā lasi šeit!

Kā dzīvē mēdz gadīties, abu zvaigžņu starpā radies ikdienišķs pārpratums – ierosmi aktualizēt “gaļasmašīnu lietu”  abi gaidījuši viens no otra.

”No Elitas puses pagaidām nav bijis nekādas iniciatīvas. Godīgi sakot, kopš raidījuma nākšanas ēterā mēs vēl neesam satikušies.

Es, protams, būtu priecīgs par šo gaļasmašīnu. Bet tas viss ir Elitas rokās – viņa ir uzvarētāja, lai arī pati izlemj, ko un kā,” Skaties.lv norāda Normunds.

Kā spriež mūziķis, filmējoties šajā raidījumā, neviens no četrinieka par balvu nedomāja: ”Tā bija raidījuma pievienotā vērtība.”

Kamēr Jakušonoks klusībā cerējis saņemt ziņu no Drākes pašas, slavenā gaļasmašīna jau paguvusi atrast citus saimniekus – Elita to uzdāvinājusi krustmeitu ģimenei, kurā aug trīs bērni.

”Labi. Es absolūti par to nepārdzīvoju,” uzzinot, kāds liktenis piemeklējis virtuves ierīci, Normunds nenoskumst.

”Ja gaļasmašīnu izlemts atdot labiem cilvēkiem, tad noteikti viņiem tā ir vajadzīga. Es Elitas lēmumu atbalstu, jo mantai ir jākalpo cilvēkiem.

Es pilnīgi pieļauju, ka mums tas būtu noderīgs, bet Elita kā uzvarētāja ir tiesīga pati lemt un darīt. Un man nav nekādu pretenziju pret to.

Viss šajā pasaulē notiek uz labu. Ja cilvēkiem tas noderēs, lai šī lieta kalpo ilgi un ražīgi,” tā Jakušonoks.