Komentāri

Atcerieties, kanālā TV3 agrāk bija šovs ar latviešu dendiju Elmāru Tanni priekšgalā. Vienā no viņa raidījumiem ciemojās neviens cits kā jokdaris un grupas Labvēlīgais Tips līderis Andris Freidenfelds jeb Fredis, kur viņi pamatīgi “nodeva uguņus”.

Pie Elmāra Taņņa, kurš, starp citu, šogad piedalījās šovā Dejo ar zvaigzni, viesojušies daudzas slavenības – Kaspars Bindemanis, Renārs Kaupers, Vaira Vīķe-Freiberga un daudzi citi. Vienā no raidījumiem klāt bija arī Fredis, ar kuru, protams, bez jokiem nekādi, un arī Elmārs nav tas, kurš uz mutes kritis. Piedāvājam nelielu ieskatiņu vēsturē, kā arī izaicinām tevi nesmieties, skatoties šo pārraidi! :)

Garšas laboratorija ar Fredi

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl