Nozieguma skeleta komanda atgriežas!

0 Komentāru
Nozieguma skeleta komanda atgriežas!

TV3 seriāla Nozieguma skelets 8. sezona noslēdzās, kad Būts ar Brenanu gatavojās precēties un bija ļoti laimīgi. Bet tā tas bija vien līdz mirklim, kad iejaucās slepkava, kurš izvirzīja Būtam ultimātu – ja kāzas notiks, mirs nevainīgie. Ja Brenana uzzinās patiesību, mirs nevainīgie. Jaunajā sezonā uz spēles ir likta visa dzīve! Televīzijas pirmizrāde Nozieguma skeleta devītajai sezonai jau 20.novembrī un turpmāk ik ceturtdienu 21.00 kanālā TV3!

TV3 seriāla Nozieguma skelets (Bones) Brenanas lomas atveidotāja aktrise Emīlija Dešanela ārzemju portālam www.accesshollywood.com atklāj vairāk par gaidāmo seriāla sezonu:

”Jaunajā sezonā Būta un Brenana attiecības nav labākajā kārtībā. Sērijveida slepkava ir panācis, ka nenotiek Būta precības ar Brenanu. Būtam ir kāds noslēpums, kas arī ir labs šantāžas iemesls, lai nenotiktu kāzas. Taču Brenana par šantāžu neko nezina, tāpēc jūtas ļoti skumji. Interesanti, vai Brenana sekos savai sirdsbalsij vai prātam? To, vai Brenana spēs ticēt Būtam, nebalstoties uz nekādiem faktiem un pierādījumiem, ieraudzīsit jaunajā sezonā!”

Kas sagaida atkaltikšanās reizē?

Nozieguma skeleta jaunās sezonas pirmajā sērijā viesnīcas gaisa ventilācijas sistēmā atradīs Valsts departamenta grāmatveža mirstīgās atliekas. Izmeklēšanā notiek negaidīts pavērsiens, kad Būts atklāj, ka par to interesējas arī sens viņa armijas biedrs, kurš tagad ir CIP aģents. Pa to laiku Būts lūdz padomu draugam un bijušajam mācītājam par savām attiecībām ar Brenanu, kura nav pārliecināta par viņu kopīgo nākotni.

 

 Nozieguma skeleta jaunā – devītā – sezona no 20. novembra ceturtdienās 21.00 kanālā TV3!

Prieks kopā būt!

 
0 Komentāru