Noskaidrots šova ”Balss maskā” pirmās sezonas uzvarētājs

40 komentāri

Pirmās adventes, 29. novembra, vakarā kanālā TV3 noslēdzās muzikālā šova ”Balss maskā” pirmā sezona, un par uzvarētāju kļuva Nelabais.

Šova ”Balss maskā” finālā sacentās divi dalībnieki – daudzveidīgās balss īpašniece Lelle un humoru mīlošais Nelabais.

Finālisti uz skatuves kāpa divas reizes – pirmajā reizē viņi izpildīja vienu no dziesmām, ko jau dziedājuši kādā no iepriekšējiem raidījumiem, savukārt otrajā reizē tika izpildīta kāda no viņu mīļākajām dziesmām.

Koncerts izvērtās krāšņs – tas iesākās ar visu dalībnieku kopdziesmu, un šī bija pirmā reize, kad uz skatuves varēja redzēt tik daudz masku vienuviet, bet vakara turpinājumā finālistu sniegumā skanēja tādi hiti kā “Are You Gonna Go My Way”, ”Work Bitch”, ”Моё сердце” un “Symphony”.

Īpašu priekšnesumu finālam bija sarūpējis šova vadītājs Mārtiņš Spuris – viņš kopā ar grupu “Sudden Lights”, kas uzstāšanās laikā slēpās zem maskām, izpildīja hitu “The Final Countdown”.

”Balss maskā” uzvarētājs tika noskaidrots šova skatītāju telefonbalsojumā, un par pirmās sezonas uzvarētāju kļuva Nelabais, zem kura maskas slēpās mūziķis, producents un aktieris Kristaps Strūbergs, otrajā vietā atstājot Lelli, zem kuras maskas slēpās dziedātāja un dziesmu autore Aminata.