No Kristīnes Garklāvas fotoalbuma: ceļojums pa zilo ezeru zemi Latgali

1 komentārs
No Kristīnes Garklāvas fotoalbuma: ceļojums pa zilo ezeru zemi Latgali
LNT publicitātes foto

Šonedēļ LNT raidījuma ”Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu” otrajā epizodē tā vadītājs aktieris un mūziķis Kristaps Rasims ciemos uzņēma divas LNT ētera personības – “900 sekunžu” vadītāju Kristīni Garklāvu un laika ziņu guru Kristapu Tālbergu. Fotoreportāžu no piedzīvojumiem zilo ezeru zemē Kristīne uztic portāla Skaties.lv lasītājiem.

“Pati esmu no Vidzemes un uz Latgali aizbraukt sanāk ļoti reti. Šis bija brīnišķīgs piedzīvojums Latgalē, pēc kura gribas uz Latgali atkal un atkal. Daba tur ir brīnumaina, cilvēki – brīnišķīgi un ir ļoti, ļoti daudz ko redzēt.

Pati ar milzīgu interesi skatījos pirmo raidījumu, kurā Kristapam Rasimam uz Latgali līdzi devās Ralfs Eilands, un noteikti skatīšos arī pārējos raidījumus,” portālam Skaties.lv stāsta LNT ētera personība Kristīne Garklāva.

LNT raidījumā ”Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu” Garklāva un Tālbergs iepazina to, kādēļ šo novadu dēvē par zilo ezeru zemi. Viņi skaitīja salas Ežezerā – salām bagātākajā ezerā Latvijā, uzzināja ezeru dzīļu noslēpumus un burāja ar īstu koka jahtu pa Latgales jūru – Rāznas ezeru. Vairāk lasi šeit!

Izspēlē šo spēli un atklāj latgalieti sevī!

[atklajlatgalieti]

TOP komentāri

  • Gribētos
    +2 +2 0

    Gribētos

    albūmā redzēt Zilo Ezeru Zemi, nevis tikai filmēšanas grupas veču feisus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl