No asarām nevajag kaunēties: Rīga aizkustina ar dziesmu no filmas ”Titāniks”

1 komentārs
No asarām nevajag kaunēties: Rīga aizkustina ar dziesmu no filmas ”Titāniks”
PUBLICITĀTES FOTO

Grandiozā šova ”Balss maskā” septītajā raidījumā, kad dalībnieki uzstājās ar savām “guilty pleasures” dziesmām, cēlā un graciozā Rīga šim vakaram bija izvēlējusies dziesmu “My heart will go on” no romantiskās filmas “Titāniks”.

Kā par sevi atklāja Rīga, viņa dienā var izdzert līdz pat sešām krūzītēm kafijas un viņai īpaši garšo vēja kūkas, ko var nopirkt arī viņas darba vietā. Kā sprieda detektīvi, kūkas gan viņai neiet labumā, jo Rīga var lepoties ar ļoti slaidu augumu.

”Manu sirdi silda arī iedvesmojošā pieredze mēnesnīcā kopā ar Maestro,” atklāja Rīga, un Samanta Tīna steidza dalīties savās zināšanās par latviešu mūziku: ”Dziesma ”Mēnesnīca” ir dziesma no albuma ar čigānu motīviem, un to dziedāja Madara Botmane kopā ar Juri Jopi.”

Kā sprieda Samanta, starp aktrisēm sevišķi slaida ir arī Zane Dombrovska. To, ka zem Rīgas maskas slēpjas Dombrovska, neizslēdza arī Baiba Sipeniece-Gavare: ”Zanei Dombrovskai ir ļoti laba balss”.

Detektīvi minēja, ka zem maskas varētu būt arī aktrises Ieva Segliņa un Ilze Ķuzule-Skrastiņa un savulaik populārā dziedātāja Jana Kay. Kā domā tu?

1 komentārs