Žūrija dala pirmās atzīmes; seksapīlā Evelīna ”izgriež pogas” profesionālajai dejotājai

14 komentāri
Žūrija dala pirmās atzīmes; seksapīlā Evelīna ”izgriež pogas” profesionālajai dejotājai

Šova Netīrās dejas ceturtajā sērijā tiek piedzīvotas pirmās dejas ar žūrijas vērtējumu. Emocijas abās deju plača pusēs ir visdažādākās – no nespējas uzticēties partnerim līdz tauriņiem vēderā žūrijai.

Pēc pirmajiem diviem randiņiem Kurzemē valda miers. Ainārs ir apcerīgā noskaņojumā. Nu jau trīs dāmas – Annija, Evelīna un Kate – ir apliecinājušas savas simpātijas. Lai iegūtu pilnu skaidrību par situāciju mīlas frontē, Ainārs uz randiņu romantiskajā Jaunmoku pilī aicina pēdējo no savām meitenēm – karstasinīgo Mariku.

Marika atklāj, ka vīriešiem nekad neuzticas. ”Citreiz pats sev nevar ticēt, kur vēl kādam citam?!” atzīst Marika. Par uzticēšanos attiecībās meitenei ir negatīva pieredze. ”Es esmu palikusi asa, rupja, nepieejama, jo es nevaru uzticēties,” pieviltās uzticības atstātās sekas atklāj 22 gadus vecā meitene.

”Meitenei mājās jābūt saimniecei, bet uz ielas – dāmai un gultā… kā gultā,” pauž Marika. Uz Aināra jautājumu, kāda gultā ir viņa, meitene vairās atbildēt: ”Kurš gan sevi zina no malas?! Vienu dienu varam pamaigoties, paēst čipsus, vienu dienu – ”pašaut vaļā”.”

”Emocionālā pievilšanās, varbūt seksapīls nav tik daudz, līdz ar to ir lielāka interese sarunām,” Mariku vērtē Ainārs. Tikmēr Marika atzīst, ka šis randiņš mainījis domas par puisi: ”Esmu patīkami pārsteigta.”

Foto

Video: Ainārs uz randiņu aicina Mariku

Foto

Jau drīzumā Aināram jāpieņem lēmums, kura no meitenēm būs nākamā, kurai Netīrās dejas noslēgties. To vecpuisis centīsies noskaidrot sev tik tuvo salsas ritmu pavadībā.

Pirmo uz deju Ainārs aicina Anniju. Meitenei šķiet, ka šis ir viņas labākais sniegums, bet pāra deju žūrijas pārstāvji horeogrāfs Agris Daņiļevičs, aktrise Evija Skulte un šova dejo ar Zvaigzni dalībnieks Mārtiņš Kagainis novērtē ar 21 punktu no 30. Aināra un Kates sniegums gan pēc pāra savstarpējām emocijām, gan žūrijas vērtējumā ir daudz pārliecinošāks, un pāris saņem trīs reiz pa astoņiem punktiem. Marikas un Aināra dejā pat žūrijas pārstāvjiem nepaslīd garām meitenes nespēja līdz galam uzticēties deju partnerim. ”Soļi ir, kustības ir, bet nav nekādas dzirksteles vai saskaņas,” priekšnesumu vērtē Skulte. Pāris no žūrijas saņem 20 punktus.

”Radās sajūta, ka starp jums kaut kas veidojas, un tādas aizdomas, ka kontakts jau ir bijis,” vērtējot Aināra un Evelīnas deju, teic Skulte. ”Manuprāt, deja bija lieliska, jutekliska, kaislīga, izdevusies,” atzīst Evelīna. Pāris no žūrijas saņem labāko vērtējumu – 25 punktus, līdz ar to par vienu punktu apsteidzot Aināra un Kates – šajā kompānijā starp meitenēm vienīgās profesionālās dejotājas – tandēmu.

Video