2 komentāri
Vēl viena Netīro deju drostaliņa raujas pēc slavas televīzijā
Pubicitātes foto

Šobrīd intensīvi notiek meiteņu pieteikšanās uz kopā 12 TV6 meiteņu vietām, kurām nākamā gada garumā būs iespēja katrai ik mēnesi gozēties starmešu gaismā. Kandidāšu sarakstā šobrīd ir jau divas Netīro deju dalībnieces!

Skaties.lv jau rakstīja, ka drīz pēc pieteikšanās atklāšanas savu kandidatūru konkursā pieteikusi skaistā medicīnas studente Anda Bogdanova, kuru Netīrajās dejās izvēlējās Kims.

Nu konkursam pievienojusies vēl viena atraktīva drostaliņa no vasaras karstākās mīlas spēles – skaistā Annija Bērziņa, kura iekļuva donžuāna Aināra favorīšu trijniekā.

FOTO

“Esmu jautra, atraktīva un spontānu ideju cienītāja. Esmu piedalījusies vasaras karstākajā šovā Netīrās dejas, no kameras nebaidos. Patīk izmēģināt kaut ko jaunu,” sevi konkursam piesaka Annija.

Netīro deju ietvaros meitene ļāvās ļoti drosmīgam solim – Annija kameru priekšā nebaidījās stāties peldkostīmā un nofilmēties visai erotiskā ainiņā pirtī.

Neskatoties uz to visu, Annijas izredzes konkursā ir tieši tādas pašas kā citām meitenēm, kuras jau pieteikušās un pieteiksies uz TV6 meiteņu vietām.

Vai viņu starpā jau esi arī tu? Nekavējies! Iesniedz savu pieteikumu vai nobalso par savu favorīti šeit.

Foto: Annijas un Aināra kaisle

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl