Tracis Netīro deju fināla priekšvakarā: Katei Ainārs nemaz neesot vajadzīgs

12 komentāri
Tracis Netīro deju fināla priekšvakarā: Katei Ainārs nemaz neesot vajadzīgs
TV3 publicitātes foto

Īsi pirms šova Netīrās dejas lielā fināla, kurā uzvarētājai nāksies atklāt, vai viņa šeit ieradusies pēc naudas balvas vai mīlestības, nāk gaismā skarbi fakti. Izbalsotās dalībnieces atklāj: viena no finālistēm jau filmēšanas sākumā minējusi, ka ieradusies šeit pēc naudas.

“Man ir pamatotas aizdomas, ka Kate uzvaras gadījumā izvēlēsies naudu,” Skaties.lv atklāj Annija, kura iekļuva Aināram simpatizējošo meiteņu trijniekā.

To, ka šovā ieradusies pēc naudas, Kate konkurentēm esot skaidri likusi noprast jau pirmajā dienās. Arī sarunās ar Aināru Kate nekautrējās norādīt uz to, ka naudas balva viņai šķiet ļoti vilinoša, turklāt zīmīgi, ka meitene filmēšanas laikā tā arī neļāvās donžuāna skūpstiem.

“Kad ar Kati runājām aizkadrā, viņa jau uzreiz skaidri pateica tā: “Ar Aināru esmu sadejojusies jau iepriekš. Ja es ar viņu gribētu kaut ko uzsākt, to būtu izdarījusi jau iepriekš, man bija tāda iespēja.”

To Kate no mums neslēpa jau pirmajā dienā,” atceras Annija. Izbalsotā dalībniece spriež, ka Ainārs šāda iznākuma gadījumā gan būtu ļoti vīlies – meitene pārliecinājusies par to, ka dejotāja nolūki, nākot uz šovu, bijuši tiešām nopietni.

“Man būs žēl Aināra, ja tas tiešām tā beigsies. Man viņš iepatikās kā cilvēks, un es viņam tiešām vēlu veiksmi,” ļaunu prātu netur Annija.

Līdzīgās domās ir arī simpātiskā Evelīna, kuru Ainārs atstāja otrajā vietā. Kā sarunā ar Skaties.lv spriež Evelīna, drīz vien atklāsies, iespējams, ne visai patīkama patiesība.

“Neticu viņu laimei. Ja kļūdos, tad priecājos! Katei vajag slavu, ne naudu. Ir slava – var arī nopelnīt. Uz ekrāniem viņa izvēlēsies Aināru.

Tāpat jau sponsori kaut ko sadāvinās un tukšā nepaliks. Dzīvē? Ja tāda izvēle tiktu dota, naudu paņemtu nedomājot,” nešaubās Evelīna.

Ainārs šajā situācijā būs tikai un vienīgi zaudētājs, jo arī Evelīna viņam vairs otru iespēju nedos. “Ja Kate, savu panākusi, drīz pēkšņi pateiks, ka “tomēr nekas nesanāks”, caur smagu sirdi un rūgtumu atcerēšos, cik ļoti un patiesi man tas ķēms patika…

Bet viņš to pazaudēja,” Aināra kļūdu iezīmē Evelīna. Tas, kurš no trim pāriem uzvarēs šovā un kurai no meitenēm nāksies izdarīt izvēli, noskaidrosies jau trešdienas, 7. septembra, vakarā lielajā Netīro deju finālā.

Foto

12 komentāri