Šovā Netīrās dejas laimi meklēs TV skūpstu spēlē iepazīta daiļava

10 komentāri
Šovā Netīrās dejas laimi meklēs TV skūpstu spēlē iepazīta daiļava
TV3 publicitātes foto

Visas vasaras garumā TV3 skatītājiem būs iespēja sekot līdzi jaunam deju un attiecību šovam Netīrās dejas, kurā par trīs profesionālu dejotāju uzmanību cīnīsies 15 Latvijas meitenes. Vienu no viņām – Lauru Zablocku (23) – cītīgākie televīzijas skatītāji atpazīs pēc piedalīšanās kādā citā TV3 šovā.

Pieredze atrast īstu un patiesu mīlestību TV šovā topošajai fitnesa trenerei Laurai Zablockai nav sveša. Iepriekš Laura izmēģinājusi laimi raidījuma Bez Tabu eksperimentā Pirmais skūpsts, kur kopā ar partneri Aigaru bija viens no pāriem, kas attiecības laimīgā kārtā turpināja arī ārpus šova. Tiesa, šai laimei nebija lemts ilgi turpināties. ”No sākuma puisis likās interesants, bet pēc kāda laika sapratu, ka domāšana un dzīves uztvere mums ļoti atšķiras. Beigās tur nekas nesanāca,” portālam Skaties.lv pauž Laura.

Taču meitene optimismu nav zaudējusi un šovasar TV3 skatītāji būs liecinieki, kā Laurai veidosies attiecības ar šova Netīrās dejas kavalieri Aināru Burcevu (31). Piecu meiteņu konkurence par viena puiša sirdi Lauru nebiedē, lai gan ar dejošanu viņa nenodarbojas profesionāli. Lauras trumpis – būt pašai. ”Man nepatīk pārspīlēt. Ja cilvēks riktīgi normāls un pats par sevi atklāts, tad arī var iepatikties,” atzīst Laura, kura šovā gatava stāvēt pāri jebkādām intrigām.

Foto

10 komentāri