16 komentāri
Šovā Netīrās dejas Ainārs jau metas draiskās Evelīnas skavās, bet Roberts meiteni nodēvē par laucinieci
TV3 publicitātes foto

Vasaras kaislīgākā šova Netīrās dejas otrajā sērijā pārsteigumu netrūks. Jaunkundzes liks lietā viltu, prātu, izdomu un savaldzināšanas spējas. Taču puiši apliecinās runas dāvanas un radīs iemeslus patiesai spriedzei.

Šova Netīrās dejas pirmajā sērijā salsas dejotājs Ainārs nebija gatavs pieņemt lēmumu, kuru meiteni jau pirmajā vakarā sūtīt mājās. Tātad cerības uz ilgāku palikšanu ir visām, bet laika nav daudz. Kāda no daiļavām nolēmusi Aināru pārsteigt ar romantisku vakaru un rūpīgi gatavojas tam, taču viņas sāncense pūliņos savaldzināt puisi izrādās veiklāka un viltīgāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr meitenes Kurzemē vēl izsaka savus minējumus par iespējamo notikumu attīstību, Siguldā jaunkundzes sarīkojušas baseina ballīti un caur it kā nevainīgām sarunām mēģina atšifrēt viena otras stratēģiju. Vai tiešām kāda no Kima simpātiskajām meitenēm izrādīsies salta aprēķinātāja? Un vai pārējās to sapratīs? Un vai Kims attaisnos meiteņu sapni par princi baltā zirgā?

Foto

Druskininkos uz tikšanos ar Robertu pulcējušās viņa piecas simpātiju kandidātes. Kuru viņš nodēvēs par laucinieci un kā viņš reaģēs uz meiteņu sagādātajām pārsteiguma dāvanām? Roberta kompānijā jautājumu pagaidām ir vairāk nekā atbilžu.

Tikmēr saulaino rītu Kurzemē nomāc neviltoti saspringta atmosfēra. Četras no meitenēm ir patiesā šokā! Piektā sāncense ir pazudusi, arī pats Ainārs nav atrodams. Bet ar kādām emocijām šovu pametīs pirmā meitene? Uz šiem jautājumiem atbildes varēs rast šova Netīrās dejas jaunākajā sērijā trešdien, 29. jūnijā, plkst. 21:00 TV3 un TVPlay.

TOP komentāri

 • Alfs
  +13 +13 0

  Alfs

  Kā lai cilvēki tic, ka tas ir pa īstam un cilvēki pirmo reizi viens otru redz, ja kameru priekšâ jūtas tik brīvi? Pat mikrofonu un operatoru var redzēt kadrā! Kārtējais murgs pēc scenārija. Aktieriem bravo!!
 • Santa
  +5 +5 0

  Santa

  To var redzēt, ka viss ir iestudēts! Kameru priekšā kaut ko stostās, neizteiksmīgi atkārto scenāriju utt..
 • Megija
  +4 +4 0

  Megija

  Šis šovs ir pilnībā iestudēts, to taču uzreiz var pateikt. Tik nedabiski viss izskatās, meitenes tēlo neveiksmīgi, puiši vēl neveiksmīgāk. Nu nesanāks te nekādas Brīvdienas Meksikā, visas meitenes ir normālas meitenes, kurām ir jāuzvedas tā, kā šova veidotāji saka.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl