“Sīkās blondīnes” uzvedība konkurentes atstāj mutēm vaļā

5 komentāri
“Sīkās blondīnes” uzvedība konkurentes atstāj mutēm vaļā
Foto: ekrānuzņēmums

Šovā Netīrās dejas patlaban nokaitētākā atmosfēra ir Roberta kompānijā. Saulainajā Lietuvas kūrortpilsētā Druskininkos situāciju varētu raksturot apmēram tā: klusums pirms vētras. Tikmēr Kima kompāniju atstāj, pašas vārdiem, “sliktākā” no meitenēm.

Citas neveiksmi par savu vienīgo iespēju uzvarēt uzskata mākslas fotogrāfe un karsējmeitene Ketija. Viņa metas sagriezt istabas biedrenes pavāres Elīnas kleitu, ko meitene iecerējusi uzvilkt vakarā.

Dažas stundas vēlāk meitenes pilnībā nodevušās dejas apgūšanai un Roberta klātbūtnes izbaudīšanai. Šķietamo idilli izjauc Elīnas ierašanās ar sagriezto kleitu rokās. Sākotnēji Ketija par visām varītēm cenšas noliegt savu rīcību, līdz tomēr atzīstas. ”Meitenes, tas jums pašām jāatrisina,” neitralitāti notikumā cenšas saglabāt Roberts un ļauj meitenēm skaidroties.

”Tev kaut kas nav kārtībā. Tu esi pilnīgi jocīga,” pie Elīnas vēršas Ketija. Situācijas ”upurei” nervi neiztur un ”sīkā blondīne”, kā Ketiju nodēvē Elīna, tiek iegrūsta baseinā. Roberts, būdams džentlmenis pēc no matu galiem līdz papēžiem, Ketijai palīdz no baseina izkāpt, bet ciešākiem apskāvieniem sākotnēji gan neļaujas. ”Es tev iedošu dvielīti,” galantumu saglabā puisis. Pārējās meitenes – Anete un Elvīra – notikumu vēro lielām acīm un paplestām mutēm.

Video

Foto

Pirms atvadīties no pirmās meitenes, Kims nolēmis dāmām veltīt mirkli nedalītas uzmanības, cenšoties noskaidrot, kādas ir meiteņu jūtas un nodomi attiecībā uz viņu. Sanita puisim, pieņemot pirmo svarīgo lēmumu šova ietvaros, iesaka sekot savai sirdsbalsij. Evelīna atzīst, ka viņš attaisnojis meitenes cerības un pat vairāk. Tomēr Kims liek manīt, ka viņam nepietiek tikai ar simpātijām. ”Ja es tagad pateiktu, ka es mīlu tevi, tas būtu ļoti neatbildīgi no manas puses,” teic Evelīna.

Lai gan Kimam izdevās sadejoties, viņš lemj, ka dalība šova Netīrās dejas beidzas smaidīgajai būvniecības vadītāja asistentei Sanitai. Aiz sajūsmas, ka puisis lēmis ar viņu turpināt iepazīties, aizkustinājuma asaras neslēpj Lauma. ”Tās ir laimes asariņas,” skaidro Lauma un bezgala priecājas, ka Kims viņu nav sūtījis mājās.

”Protams, ir žēl. Žēl nepiedzīvot tālākos notikumus, bet es domāju, ka viss dzīvē izdosies gan man, gan viņam,” atvadoties no šova, teic Sanita. ”Lai arī šovakar es aizeju pirmā, es neuzskatu, ka es biju sliktākā, jo labajām meitenēm pieder debesis, bet ”sliktajām” pieder viss,” pārliecināta Sanita.

Video

Kā turpināsies Kima un Roberta un viņu meiteņu gaitas attiecību laiciņā un uz deju grīdas, skaties šova Netīrās dejas turpinājumā trešdienu vakaros TV3 un TVPlay!