Seksīgā Evelīna: Piektdienas ballītes veiksmes garants – augstpapēžu kurpes

10 komentāri
Seksīgā Evelīna: Piektdienas ballītes veiksmes garants – augstpapēžu kurpes
Foto: Coyote Fly

Rīgas slavenā naktskluba Coyote Fly apmeklētājus kādu laiku nedēļas nogalēs izklaidē TV3 attiecību šovā Netīrās dejas iepazītā seksapīlā draiskule Evelīna Šaulīte. Skaistule Skaties.lv atklāj, kas jāņem vērā īstai ballīšu lauvenei, dodoties izklaidēties.

2016. gada jūlija sākumā daiļā Evelīna klubā Coyote Fly debitēja animatores jeb vakara ”kurinātājas” ādā. ”Turpmāk nedēļas nogalēs viņa gādās par gaisotni klubā, gan ”uzkurinot”, gan izklaidējot kluba apmeklētājus atbilstoši tā vakara koncepcijai,” pēc Evelīnas košās debijas stāstīja Coyote Fly pārstāve Kristīne Dombrovska.

Nokļūšana šajā arodā nav nejauša, jo Evelīnu šo izklaides vietu ar prieku apmeklēja arī agrāk. ”Patīk noskaņa, skan laba mūzika. Ir dīdžeji, kuri patīk vairāk, un tādi, kuri patīk mazāk, bet atmosfēra un gaisotne ir tas, kādēļ es apmeklēju šo vietu,” izvēli, kurp doties izdejoties nedēļas nogalēs, pamato daiļava.

Spēks ir augstpapēžu kurpēs

Ballīšu lauvenēm labam izskatam un labsajūtai Evelīna iesaka izvēlēties augstpapēžu kurpes un ērtu apģērbu. ”Augstpapēžu kurpes maina gaitu, mēs dejojam citādāk, mēs jūtamies citādāk, mēs jūtamies pašpārliecinātākas. Pārējais tēls varbūt vienkāršāks, bet galvenais ir augstpapēžu kurpes,” meitenēm padomu sniedz skaistule.

”Nedomāju, ka dejojot baigā nozīme ir frizūrai. Tā tāpat izjuks. Nezinu, ko klubos dara meitenes, kas no rīta aiziet tādiem pašiem matiem, kā atnākušas. Tādēļ matiem laiku netērējam! Uzvelkam kurpes un mēģinām uzkrāsoties! Uzacis, skropstas, lūpu spīdums. Ja pietiek laika, ar sārtumiņu vaigu kaulus var nedaudz izcelt. Un neaizmirstam mājās foršu garastāvokli!” kā saposties nedēļas nogales ballītei, ja laika nav daudz, iesaka Evelīna.

10 komentāri