Sāpju pilnās aizkulises – Anda pirms fināla glābusi Kima veselību

11 komentāri
Sāpju pilnās aizkulises – Anda pirms fināla glābusi Kima veselību
Foto no privātā arhīva

Dzirksteli jelgavnieku Kima Šipilo (27) un Andas Bogdanovas (26) starpā varēja manīt kopš pirmajām šova Netīrās dejas sērijām. Likumsakarīgs bija vecpuiša lēmums finālā dejot kopā ar temperamentīgo novadnieci. Nu atklājusies skaudra patiesība par to, kas Kimam un Andai neļāva finālā izpausties par visiem simts.

Profesionālā dejotāja Kima un temperamentīgās medmāsas Andas tandēms šova Netīrās dejas gaitā bija kļuvis par vienu no favorītpāriem žūrijas vērtējumā. Tomēr fināla iznāciens abiem nebija tiks košs, kā gribētos. Iemesls – Kimam par sevi likusi manīt kāda muguras kaite. ”Es kā medmāsa viņam pirms uzstāšanās devu pretsāpju potes. Daudz ”iegrieza” arī tas, ka mēģinājumos nevarējām izpausties ārprātīgi akrobātiskās izdarībās.” Atgādinām, ka šī nebija pirmā reize, kad Anda lika lietā savas profesionālās prasmes. Kādā no šova sērijām viņa steidza glābt ģībstošo konkurenti Evelīnu.

Kā otru iemeslu, kādēļ Kims un Anda ”atbiruši” jau pirmajā fināla kārtā, meitene min dejotprasmes sagatavotības dažādos līmeņus: ”Kate ir profesionāla dejotāja, viņas dejai ir jābūt izcilai. Ketija kā kārsējmeitene ir ļoti akrobātiska. Savu rezultātu es noteikti nevērtēju kā sliktu. Varbūt nebija pareizi, ka mēs tik atšķirīga dejas izpildījuma līmeņa cilvēki satikāmies finālā.

Jebkurā gadījumā mēs esam ļoti priecīgi, mēs paveicām to, ko bijām iecerējuši. Galvenais nebija tik daudz ārēja izpaušanās kā sajūtas starp diviem cilvēkiem. Tie, kuri finālu vēroja klātienē, teica, ka mūsu deja radīja vispatiesākās emocijas. Mēs jebkurā gadījumā esam uzvarētāji.”

Foto: Anda un Kims dzīvē un šovā

Nav noslēpums, ka Kims jau šova sākumā zinājis, kuru no piecām daiļavām izvēlēsies. Arī Anda savas simpātijas neslēpa. Abu iekļūšana finālā ļāva gūt apstiprinājumu, ka pāra starpā patiešām kas dzirsktī. Tagad jautāta, vai abi attiecības patiešām turpina, šovam noslēdzoties, Anda atsaucas uz kādu iemīļotu latviešu estrādes dziesmu. ”Ar mums ir tā, kā Imanta Kalniņa dziesmā – viņi dejoja vienu vasaru,” smej jaunā sieviete. Iespējamais iemesls, kādēļ pāra mīlasstāsts neturpinās ārpus šova, ir attālums, jo Kims sevis pilnveidošanas nolūkos devies uz ārzemēm. ”Uzreiz pēc šova viņš aizbrauca, un mums nebija iespējas īpaši daudz laika pavadīt kopā. Bet uzturam regulārus kontaktus, un domāju, ka tie nepazudīs.

Ja mēs dzīvotu vienā valstī, mēs viens otru vairāk iepazītu, skatītos, kā dzīve pagrieztos. Ja man parādīsies kāds cits cilvēks, ar kuru uzsākt attiecības, Kims noteikti priecāsies par mani. To pašu es varu teikt par viņu,” atklāj šova dalībniece.

Zīmīga ir vēl kāda Andas atzīšanās, cenšoties atspēkot šova skatītāju pārliecību, ka šovs ir pilnībā iestudēts: ”Mani neviens nepiespieda kaut ko darīt pret manu gribu. Arī viss, ko es runāju, bija tas, kas man tajā brīdī bija galvā. Protams, emocijas un situācijas producenti palīdzēja iekustināt.”

Jaunā sieviete neslēpj izbrīnu, ka pirms fināla ļaudis trinuši mēles par viņas izvēli par labu naudai. ”Es nekādā gadījumā nebūtu izvēlējusies naudu. Visas Latvijas priekšā atzīt, ka kādu cilvēku vērtē zemāk par materiālo pasauli – man tas nav pieņemami. Pat tad, ja nav patiesu jūtu, es neizvēlētos naudu,” atzīst Anda.

Dalība šovā Andai ļāvusi kuplināt draugu loku un gūt jaunu un pieredzi. ”Tas bija neaprakstāms vasaras piedzīvojums! Pateicoties tam, esmu arī saņēmusies un oficiālo dibinu savu pasākumu vadīšanas uzņēmumu. Esmu tikai ieguvēja,” atklāj Anda. Viņa šovā Netīrās dejas būtu ar mieru piedalīties vēlreiz un smej, ka tagad labprāt izmantotu iespējas padejot, bet trūkstot kompānijas.

Pēc šova Anda starp Kima kompānijas meitenēm draudzīgu saikni uztur ar Evelīnu Miķesloni un Sanitu Punculi. Jau nākamnedēļ trijotnei plānots kruīza brauciens pa Baltijas jūru.

Video: Kima un Andas fināla deja

11 komentāri