Saderinājusies TV3 iepazīšanās šova ”Netīrās dejas” temperamentīgā medmāsiņa

2 komentāri
Saderinājusies TV3 iepazīšanās šova ”Netīrās dejas” temperamentīgā medmāsiņa
JURIS ZOLBERGS

Skaistus jaunumus izziņojusi TV3 iepazīšanās šova ”Netīrās dejas” simpātiskā jelgavniece Anda Bogdanova – viņa saderinājusies ar mīļoto vīrieti Aināru Reinšmitu.

Anda Bogdanova kā temperamentīga medmāsiņa romantiskajā ekrāna spēlē “Netīrās dejas” 2016. gada vasarā cīnījās par dejotāja Kima Šipilo sirdi. Lai arī abi šovu noslēdza kā pāris, šim stāstam nebija lemts turpināties.

Gadu pēc uzmirdzēšanas TV ekrānos skaistā jelgavniece uz kādu saviesīgu pasākumu bija devusies cita izskatīga kavaliera pavadībā.

”Jā, šis ir mans sirdsāķītis. Draudzējamies neilgi. Plašāk neko negribas stāstīt, tikai to, ka viņš manu dzīvi ir izmainījis par 180 grādiem,” portālam Skaties.lv tolaik atzina simpātiskā šova dalībniece.

Skaistule arī piebilda: ”Es noticēju teicienam, ka viss atnāk tieši tad, kad vismazāk to gaidām.”

Tagad, vairāk nekā divus gadus pēc jūtu uzplaukšanas, Anda un Ainārs nolēmuši savas attiecības nostiprināt arī juridiski.

Par saderināšanos pāris pavēstījis ar sociālo tīklu starpniecību, un skaistais notikums vietnē “Facebook” izpelnījies simtiem “patīk” un īstu sarkano sirsniņu birumu un desmitiem apsveikumu.

Video: Kima un Andas fināla deja