Komentāri

Šova Netīrās dejas otrajā sērijā beidzot savas simpātiju kandidātes satiek Roberts Stripkans (22), par kura sirdi cīnīsies ne tikai ”meitene no laukiem”, bet arī ”izlutināta rīdziniece”, un Kims Šipilo (27), kurš pretējā dzimumā izsaucis patiesi neviltotas emocijas.

Lietuvas kūrortpilsētā Druskininkos atmosfēra ir saspīlēta, kaut arī spriedze, nenoliedzami, ir patīkama. Šeit meitenes gatavojas satikt sapņu puisi vārdā Roberts. Vispretrunīgāko iespaidu Robertu atstājusi gulbenietes Elīnas Jermacānes veselīgas attiecības simbolizējošais kociņš, kas jāiestāda rūpīgi izvēlētā vietā. ”Pirmais iespaids – liekas, ka meitene ir ieradusies no laukiem. Bet es nezinu, vai man patiks tas dārzs, kurā man būtu jāstrādā,” atzīst Roberts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nenoliedzamu iespaidu uz Robertu atstājusi Marina Makajeva (29), kuras iznāciens ar saldējumu uz jaunekli atstājis iespaidu kā par izlutinātu rīdzinieci. Meitene pati atzīst, ka jauneklīgā izskata dēļ patīk jauniem puišiem un šovā Netīrās dejas piedalās uzvaras dēļ.

Par viltīgāko no visām potenciālajām sirdsdāmām Roberts atzīst jau savā numuriņā iepazīto Aneti Janko (24), kura dāvanā pasniedz Roberta paša zeķes. Atgādinām, ka abiem pirmā tikšanās noritēja Roberta numuriņā, kur meitene jaunekli pārsteidza tikko iznākušu no dušas.

Foto

Video

Patīkams satraukums valda arī Siguldā, kur beidzot savu sapņu princi baltā zirgā sagaida arī iepriekšējās nakts ballītes karalienes – Kima simpātiju kandidātes. Puisis baltā zirga mugurā uz meitenēm atstājis patiesi lielu iespaidu – Evelīnai Miķelsonei (23) skats šķiet kā pasakā, bet Lauma Anšmite (22) nespēj valdīt aizkustinājuma asaras. ”Pirmais iespaids, kad viņš brauca ar zirgu, man notecēja asaras. Emocijas ir tādas, ka viņš liek raudāt pats no sevis. Viņš tiešām ir tāds, kādu es viņu biju iztēlojusies, izsapņojusi. Un es ceru, ka tas mūsu sapnis turpināsies, ka mēs sapņus izsapņosim kopā,” par Kimu stāvā sajūsmā ir Lauma.

Jau ziņojām, ka attiecību džungļos vistālāk tikušais Ainārs Burcevs ar Evelīnu pavadīja kaisles pilnu nakti, bet mājās izvēlējās sūtīt Lauru.

Kārtis ir mestas. Kuras likmes būs izrādījušās veiksmīgākas, uzzināsim šova Netīrās dejas turpinājumā.

Video

Prognozē, kuras meitenes spēs savaldzināt puišus!

Lasi vēl