Roberta drostaliņas pamatīgi saplūcas, liekot lietā pat asus priekšmetus

7 komentāri
Roberta drostaliņas pamatīgi saplūcas, liekot lietā pat asus priekšmetus
TV3 publicitātes foto

Vasaras ”karstākajā” šovā Netīrās dejas spraigākā cīņa vārda tiešajā nozīmē šonedēļ gaidāma Roberta Stripkana kompānijā, kur puisi nevar sadalīt gaišmatainā Ketija Arāja un sarkanmate Elīna Jermacāne. 

Kims pirms vakara izbalsošanas mēģina izzināt meiteņu patiesos nolūkus – kura ieradusies atrast mīlestību, kura šeit ir naudas dēļ. Pēc Kima lēmuma paziņošanas viena no meitenēm izplūst asarās.

Atklātai sarunai randiņa laikā ļaujas Ainārs un Marika. Puisis ir pārsteigts, cik dziļas sekas Marikā ir atstājusi meitenes kādreizējā puiša nodevība, taču – vai tieši Ainārs būs tas, kurš palīdzēs Marikai atgūt ticību vīriešiem?

Cīņa par Roberta simpātijām rada saspīlējumu Ketijas un Elīnas starpā. Ar vārdu apmaiņu šeit ir par maz – meitenes ņem talkā asus priekšmetus un pat spēku… Kā Roberts uztvers šo meiteņu skandālu?

Kurzemē uz deju priekšnesumu vērtēšanu ieradusies žūrija – Agris Daņiļevičs, Evija Skulte un Mārtiņš Kagainis. Vai deja kļūs par galveno atlases kritēriju meitenēm, kas turpinās šovu, vai deja spēs atklāt pāru attiecības, skaties šovā Netīrās dejas trešdienu vakaros TV3 un TVPlay!

Foto

Prognozē, kuras meitenes spēs savaldzināt puišus!