Puisim nepatika! Smukā šovu zvaigzne Lauma šķiras no nesen izbalinātajiem matiem

9 komentāri
Puisim nepatika! Smukā šovu zvaigzne Lauma šķiras no nesen izbalinātajiem matiem
Privātais arhīvs

Šova ”Netīrās dejas” zvaigzne Lauma Anšmite aprīlī ļāvās kardinālām pārmaiņām, tumšos matus izbalinot platīnblondus. Nu Lauma Skaties.lv atklāj, ka nav varējusi pierast pie blondīnes imidža, tāpēc atkal nokrāsojusi cirtas tumšā tonī.

”Kā redzams, esmu atkal brunete. Blondajos matos nejutos kā es. Likās, ka sveša personība manī ir iemiesojusies. Mēģināju sevi meklēt, bet tas bij neiespējami,” Skaties.lv atklāj Lauma.

Tāpēc viņa atgriezusies pie pārbaudītām vērtībām – kastaņbrūniem matiem. ”Brūnais tumšais tonis ir mans! Atkal jūtos kā es pati. Jau ar pirmo krāsas otas vēzienu jutu – atgriežas Laumas īstā būtība, patiesā es,” sajūtās dalās šova zvaigzne.

Tumšie mati daudz labāk pie sirds iet arī Laumas mīļotajam puisim.

”Kad nokrāsoju blondus matus, viņš man jautāja: “Ar tevi viss kārtībā? Ko tu esi izdarījusi?” Smējās, lai eju prom. Andris mani sauca par blondo grēku. Un pēc tam skanēja teksts: “Esi brūna, tā labāk un simpātiskāk.”

Esmu pēc ādas krāsas tumšais tips. Ar blondiem matiem izskatījos kā nēģeris, kas uzvilcis blondu kasku galvā,” par sevi pasmejas Lauma. Lai efekts būtu vēl labāks, Lauma, nomainot matu krāsu, pieaudzējusi arī papildus šķipsnas garumam.

Foto: Laumas pārmaiņas

9 komentāri