16 komentāri
Puiši, jūsu vilciens ir aizbraucis! Netīro deju fanu mīlulīte uzsākusi attiecības
Privātais arhīvs

Pēc filmēšanās šovā Netīrās dejas nedalītu puišu uzmanību baudīja Kima “līgaviņa” Lauma Anšmite. Meiteni bija apsēduši pielūdzēju bari, kas ik dienas viņu apbēra ar vēstuļu desmitiem. Nu viņiem vairs nav cerību.

“Jā, esmu nomainījusi attiecību statusu. Esmu uzsākusi jaunas attiecības. Iespējams, ka tās ir bēdīgas ziņas faniem,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Lauma.

Nekādu cerību vairs nav arī Kimam, kuram Lauma pēc šova solīja dot otro iespēju. Nu nekādas cerības vairs nav. “Par šo cilvēku (Kimu) runāt īsti nevēlos. Man šis cilvēks neko vairs neizsaka,” uzsver simpātiskā meitene, kura nu ir laimīga jaunajās attiecībās.

Laimīgais puisis, kuru izvēlējusies skaistā tumšmate, nav viens no tiem pielūdzēju desmitiem, kuri meiteni bija apsēduši pēc Netīrajām dejām.

“Šis cilvēks ir pavisam cits. Varu atklāt to, ka jau pirms šova bijām pazīstami. Netīrajās dejās viņam bija interesanti mani pavērot no malas.

Cik dulla un traka esmu uz spontānām rīcībām un idejām. Un varbūt tieši šovs bija tas, kas mūs saveda kopā.

FOTO: Lauma šoruden

No puiša bija arī daudz jautājumu, kāpēc izlēmu tāda “murgā” piedalīties. Viņš atbalstīja mani un juta man līdzi,” drauga atbalstu novērtē Lauma. Viņa spriež, ka dalība šovā izmanījusi viņas personību uz labo pusi.

“Es neteikšu, ka nožēloju, ka piedalījos, jo katra pieredze tomēr ir pieredze,” tā Lauma. Starp citu, lai arī viņas draugs profesionāli darbojas pavisam citā sfērā, viņš esot izcils dejotājs.

Kā var pačukstēt Lauma – iespējams, pat labāks nekā Kims. Tā ka viņa šajā situācijā ir tikai un vienīgi uzvarētāja.

FOTO

TOP komentāri

 • būris
  +8 +7 -1

  būris

  meičukam tajā galvā tiešām putni dzīvo, gan jau pati izdomājusi fake profilu facebookā un tagad jūtas kā karaliene, jo par viņu raksta
 • Artūrs
  +7 +7 0

  Artūrs

  Es jau, protams, nezinu, bet ja mēs no katras "netīrās" meitenes taisīsim slavenības, tad mums viņas būs vairāk kā Holivudā.
 • Rainers

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl