4 komentāri
Prieki Netīro deju faniem! Kima līgaviņa Anda, iespējams, atgriezīsies TV ekrānos
Publicitātes foto

Nupat atklāts konkurss par TV6 meitenes vietu, un jau pirmajās stundās tam pieteikušās gandrīz 20 izskatīgas meitenes. Viena no pirmajām pieteikumu iesniegusi Netīro deju fināliste – Kima izvēlētā Anda Bogdanova.

“Esmu dzīvespriecīga, jautra, droša, pozitīva, mērķtiecīga, sportu un piedzīvojumus mīloša. Studēju medicīnu, taču kaut kur dziļi sirdī esmu mežonēns.

Īsta hokeja fane, jo ģimenē aug hokejists. Ehh, ja es prastu labi slidot, noteikti spēlētu uzbrukumā! Brīvajā laikā vadu dažādus pasākumus, mīlu dejot, kā arī ir pieredze kameru priekšā,” tos, kuri viņu vēl nepazīst, ar sevi iepazīstina Anda.

Lai arī Anda jau ir meitene ar pieredzi televīzijā un daudziem labi atpazīstama, viņas izredzes konkursā ir tieši tādas pašas kā citām meitenēm.

Foto: Anda dzīvē un šovā


Noteikumi paredz, ka jebkura Latvijas meitene, kura jūt sevī azartu izmēģināt spēkus kameru priekšā, līdz 24. oktobrim var pieteikties konkursam uz TV6 meitenes vietu.

Ar balsojuma palīdzību Skaties.lv lasītāji izvēlēsies 50 meitenes, ko aicināt uz atlasi, kuras rezultātā tiks izlemts, kuras 12 kļūs par TV6 mēneša meitenēm 2017. gadā!

Balva – iespēja veselu mēnesi būt par kanāla TV6 seju un dalīt ekrānu ar izcilākajiem pasaules un Latvijas vīriem. Ir vērts pacensties, vai ne?

Apskatīt meitenes, kuras pieteikušās, nobalsot par savu favorīti un galu galā pieteikties pašai iespējams šeit.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl