Pieredzējusi iepazīšanās šovu zvaigzne skaidro, ar kādiem puišiem labāk nepīties

12 komentāri
Pieredzējusi iepazīšanās šovu zvaigzne skaidro, ar kādiem puišiem labāk nepīties
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Laura Zablocka, kura pirms vairākiem gadiem mēģinājusi izveidot attiecības pašmāju iepazīšanās šovos, bet šopavasar kļuvusi par ”jūtūberi”, šobrīd bauda brīvas meitenes statusu. Skaties.lv viņa gan atklāj skaudru attiecību pieredzi, kas varētu kalpot par piemēru citām neiekļūt attiecību slazdā, gan arī izklāsta pazīmes, kas liecina, ka ar puisi var veidoties kas daudzsološs un kādos gadījumos meitenei netērēt laiku velti.

Par Lauras atgriešanos apritē kā ”jūtūberei” lasi šeit!

Romantiskajā iepazīšanās šova ”Netīrās dejas” Laura piedalījās 2016. gada vasarā, bet tā paša gada februārī, kā arī nākamajā gadā viņa startēja raidījuma ”Bez Tabu” Valentīna dienas eksperimentā ”Pirmais skūpsts”.

Lai arī neviens no šiem mēģinājumiem izveidot ilgstošas attiecības ar panākumiem nevainagojās, mīlas lietās Laurai pieredzes netrūkst – kā jaunā sieviete atklāj Skaties.lv, viņai bijušas piecas nopietnas un lieliskas attiecības, bet tikai vienas – pēdējās – bijušas visgrūtākās: ”Tur es arī visvairāk izaugu. Man ļoti patika (paldies) un riebās (paldies tāpat).”

Par attiecību tēmu Laurai ir sevišķi daudz ko teikt dzejā, kur neizpaliek arī kāds stingrāks vārds. Taču meitenēm – gan tām, kuras vēl ir mīlestības meklējumos, gan tām, kuras ir jau noenkurojušās, – Lauras iesaka: klausiet ne tikai sirdij, bet arī galvai.

”Apvieno tos abus! Jo citreiz sirds kliedz, ka mīl, ej tu nost, kā mīl! Bet ar prātu tu saproti, ka patiesībā ir ļoti slikti un nejūties labi. Tad vienmēr izvērtē, ko uzklausīt sevī. Un uzklausi abus – gan sirdi, gan galvu.

Jo citreiz galva teiks, lai mūc ko kājas nes, bet ar sirdi tu zini, ka vienkārši baidies. No kā tu baidies? Būt viens vai neatrast citu? Tad zini, ka pasaulē ir 7 miljardi cilvēku!” iesaka bijusī šovu zvaigzne.

”Man palīdz skaļa runāšanās ar sevi vai rakstīšana kladē. Jautā, cik ļoti es mīlu šo cilvēku? Cik ļoti es gribu būt ar viņu? Kā es jūtos ar šo cilvēku? Vai es redzu lielisku nākotni ar šo būtni? Vai man arī pēc gada un 10 gadiem patiks tavi tagadējie jociņi?

Jo kopumā cilvēks ir tāds, kāds ir. Kādam patiks, kādam riebsies. Tikai pats tu sev vari atbildēt. Tādēļ jautā – tik ilgi, līdz saņemsi visas atbildes!

Uzticies sev! Patiesībā tu jau zini visas atbildes. Vajag tikai pareizi pajautāt,” norāda televīzijas šovos iepazītā jaunā sieviete.

Laura nebaidās atklāt vairākas pazīmes no savas pieredzes, kas ļoti liek šaubīties par īstu mīlestību:

”Viņš saka, ka mīl tevi, bet neaicina un randiņiem. Saka, ka mīl, bet neved pie savas ģimenes vai draugiem. Dievojās, ka mīl, bet nezina, kas ir puķes. Saka, ka izies ārā pastaigāties, bet neatnāk atpakaļ un nākamajā dienā tu uzzini, ka viņš atkal vienītī kaut kur dzēra.

Saka, ka grib precēt, bet bildinājums ir pie ”Rimi” kūkām. Saka, ka vairāk nedzers, bet tu zini, ka mazāk arī nē. Masē tev pēdas katru rītu un vēlāk par to pārmet, un tad tev rodas dīvaina fobija.”

Laura atzīst, ka arī pati nav bijusi bez vainas pie savām ”lieliskajām” attiecībām. “Bet tad, kad jau notiek šitā: met tev ar kaut ko un kaut vai dzēris, met tevi ārā no pašas dzīvokļa, smejas acīs, kad tu raudi, grūsta tevi, lamā, apvaino visu tavu būtību, ģimeni un draugus, tad gan zini, tā nav mīlestība, bet velns viņu zina kas,” pieredzē dalās Laura.

Tāpat viņa uzsver, ja vienu reizi pieļausi, ka draugs izturas ne pārāk labi, ātri sagaidāma nākamā reize: ”Tāpēc izdomā robežu, ko nepārkāp, un turies pie tās!”

Laura stāsta, ka arī viņa novilkusi robežu un pie tās turējusies, tomēr pamazām robeža izpletusies un atpakaļ ceļa vairs nav bijis.

”Teiciens, ka sit tad mīl, ir pilnīgs sviests. Nu kā!? Neticu tam! Nejutu ne cik mīlestības, kad agresija parādījās. Man bija bail. Zinu, ka tev arī. Un ja ir bail, tad vai nu izcīni savu uzvaru un izrunājies, lai simt procenti tev vairs nav bail, vai arī apzinies to, ka, ja varēja vienu reizi, otrā varētu būt jau drīzumā,” norāda Laura.

”Man riebās tā dzīvot, kad nezināju, vai viss ir labi vai nav, un kad būs labi un kas vispār notiek. Kad ir tādas sajūtas un domas, tad zinu, ka tās nav labas attiecības. Vismaz man nebija.

Piedzīvoju gan priekus, gan agresiju. Viss bija gan super, gan super dir*ā,” skarbumu nevar apvaldīt Laura.

Tomēr viņa uzsver: arī ne pārāk veiksmīgas attiecības kalpo kā skola: ”Viss notiek uz labu, uz izaugsmi, viss mūs māca un iemāca. Tā kā, ja esi situācijā, kur ir galīgi pīīīī, tad saņemies un ievelc elpu dziļi, dziļi un saproti un zini, ka jebkurš dzīves posms beidzas un sākas jauns. Varbūt tu vari priecāties, ka viss ir tik slikti, jo tad sanāk, ka tālāk būs tikai labāk.”

Savukārt kā zināt, ka puisis ir jauks un varētu būt īstais? Arī uz šo jautājumu Laurai ir atbilde: ”Atkal pajautā sev: kā tu patiesībā redzi šo cilvēku, vai vēlies viņu un kāpēc vēlies viņu? Uzzini savu motīvu, jo tas noturēs jūs kopā. Un tad ceri, ka tev ir tīri un patiesi nodomi! Ja nav, tad ātri vien dzīve atklās patiesību. Man arī tā bija.”