Netīro deju temperamentīgā Elīna uzsākusi attiecības ar šova skatītāju

1 komentārs
Netīro deju temperamentīgā Elīna uzsākusi attiecības ar šova skatītāju

Kamēr Netīro deju fani vēl tikai gaida, vai trīs šovā tapušie pāri izlems palikt kopā, izbalsoto dalībnieču mīlas dzīvē viss notiek. Sarkanmatainā pavāre Elīna no Gulbenes drīz pēc izbalsošanas uzsākusi attiecības ar puisi, kurš viņu uzrunājis pēc tam, kad ieraudzījis šovā.

“Man pēc šova iet pat ļoti labi. Jā, var teikt, ka man ir izdevies atrast īsto, un savā ziņā tas noticis, pateicoties Netīrajām dejām,” Skaties.lv lieliskus jaunumus atklāj Elīna.

Attiecības esot nupat uzplaukušas, tāpēc mīļotā vārdu temperamentīgā pavāre pagaidām vēlas paturēt noslēpumā. Elīna atklāj vien to, ka puisis ir sens paziņa, kurš meiteni atkal uzrunājis pēc tam, kad ieraudzījis Netīrajās dejās.

“Viņš mani atkal ievēroja ekrānā un pēc šova uzrunāja kā sens draugs. Tā viss sākās,” smaidot stāsta Elīna. Meitene smejoties atklāj, ka puisis esot pilnībā atšķirīgs no Roberta, par kura sirdi viņa cīnījās šovā.

“Pilnīgi uz otru pusi,” joko Elīna, atklājot, ka jaunais draugs arī neesot dejotājs – pēc dalības ekrāna spēlē pavāre sapratusi, ka otrās pusītes kustēties prasme nemaz neesot tik svarīga. “Galvenais, kāds ir pats cilvēks,” tā pavāre, kura nu ar interesi vēros, vai arī Robertam dalība šovā būs izvērtusies pozitīvi.

1 komentārs