1 komentārs
”Netīro deju” smukā Kate atklāj, kas viņai Ziemassvētkos ir svarīgākais
TV3 publicitātes foto

Trešajā Adventē pārdomās par aizejošo gadu un to, ko noteikti jāpaveic pirms Ziemassvētkiem, ar portāla Skaties.lv lasītājiem dalās simpātiskā salsas dejotāja un šova ”Netīrās dejas” uzvarētāja Kate Kantore (25).

”Laiks pirms Ziemassvētkiem ir laiks, kad vairāk domājam par sev tuvajiem, mīļajiem cilvēkiem. Manuprāt, šajā laikā ir vairāk jāiesaistās arī labdarībā. Ir diezgan daudz iespēju, kur un kā ziedot gan naudu, gan dāvanas bērniem. Tā ir iespēja, ko vajag izmantot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet galvenais ir ģimene un ģimeniskā sajūta, kas pārņem jau mēnesi vai divus pirms svētkiem,” sarunā ar portālu Skaties.lv klāsta Kate. ”Šajā laikā viens otrā ieklausāmies vairāk nekā ikdienas steigā sanāk. Tā rodas arī tuvības sajūta,” viņa akcentē.

Foto: Kates krāšņā ikdiena

Ziemassvētki arī Kates dzīvē ir laiks, kad atsaukt atmiņā, izvērtēt un secināt, kāds tad bijis aizejošais gads.

”Šis gads man noteikti ir bijis ļoti krāšņs. Jā, ”Netīrās dejas” man nesa daudz emociju. Arī pēc šova netrūka labu un interesantu notikumu.

Esmu pakāpusies arī pa karjeras kāpnēm. Šobrīd vairāk mācu dejotājus, ir nākuši klāt jauni darba piedāvājumi. Šobrīd dejot mācu ”Dzirnām”.

Šis ir bijis pašizaugsmes gads. Esmu sākusi arī pati mācīties.

Šogad esmu izdarījusi daudz no tā, ko gada sākumā vēlējos,” stāsta salsas dejotāja.

Šogad, kā jau vēstījām, nokārtojusies arī Kates privātā dzīvē – viņa uzsākusi attiecības ar kādu vasaras sākumā, gandrīz pirms šova sākuma, sastaptu jaunskungu. Vairāk lasi šeit!

Foto: “Netīro deju” fināls

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl