8 komentāri
FOTO: “Netīro deju” skaistā Anda iziet sabiedrībā ar jauno draugu
Foto: Juris Zolbergs

TV3 šova “Netīrās dejas” simpātiskā jelgavniece Anda Bogdanova, kura pērnās vasaras romantiskākajā ekrāna spēlē cīnījās par dejotāja Kima Šipilo sirdi, šonedēļ uz kādu saviesīgu pasākumu bija devusies izskatīga kavaliera pavadībā. Portālam Skaties.lv skaistule atklāj, ka nesen uzsākusi jaunas attiecības.

Vitālākā un atraktīvākā iepazīšanās šova dalībniece Anda mūsdienu Latvijas virtuves restorānā “Laivas” rīkoto pasākumu apmeklēja kāda šarmanta vīrieša pavadībā. Abi izskatījās tik starojoši un visu vakaru pavadīja plecu pie pleca, dodot iemeslu domām, ka abus varētu vienot romantiskas jūtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Jā, šis ir mans sirdsāķītis. Draudzējamies neilgi. Plašāk neko negribas stāstīt, tikai to, ka viņš manu dzīvi ir izmainījis par 180 grādiem,” portālam Skaties.lv atzīst simpātiskā šova dalībniece Anda un piebilst: “Un es noticēju teicienam, ka viss atnāk tieši tad, kad vismazāk to gaidām.”

Pagaidām mīļotā vārdu Anda patur noslēpumā.

Foto: Anda un viņas jaunais sirdāķītis

Uz sarīkojumu restorānā “Laivas” bija devusies vēl viena ar “Netīrajām dejām” saistīta persona – galvenais horeogrāfs Deniss Tumakovs.

Foto: Deniss un pārējie sarīkojuma viesi

Atgādinām, ka simpātisko medicīnas joma darbinieci Andu Bogdanovu Latvija iepazina šovā “Netīrās dejas” pērnvasar. Viņa kopā ar vēl četrās daiļavām cīnījās par šova romantiskākā vecpuiša Kima Šipilo uzmanību. Anda un Kims pat “aizdejojās” līdz šova finālam, tomēr drīz vien kļuva zināms, ka šim stāstam ārpus ekrāniem nav lemts turpināties.

Foto: Kims un Anda “Netīrajās dejās”

Video: Kima un Andas fināla deja

TOP komentāri

 • Amora

  Amora

  Patiesi Anda atplaukusi, īsta mīlestība tā iespaido cilvēkus. Pilnīgi staro. Daža laba no pasākumā redzamajām dāmām tik samocīta izskatās, ka žēl paliek, laikam mīlestības pietrūkst.
 • Marija

  Marija

  Jaunajās attiecībās Anda izskatās patiesi laimīga. Tāda sieviete kā viņa ir pelnījusi īstu vīrieti blakus.
 • Saulespuķe

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl