Netīro deju Roberts publicē romantisku foto

2 komentāri
Netīro deju Roberts publicē romantisku foto
Foto: facebook/roberts.stripkans

Siltās svētdienas pievakarē savus fanus ar romantisku foto iepriecinājis TV3 iepazīšanās šova Netīrās dejas dalībnieks Roberts Stripkans (23). Līdz ar fotogrāfijas publicēšanu jaunais cilvēks atklāj, kas ir viņa sirdsdāma.

Netīro deju finālā šova jaunākais dalībnieks bija izvēlējies dejot kopā ar lokano karsējmeitenei Ketiju Arāju. Rezultātu abi palika otrajā vietā, piekāpjoties Aināram Burcevam un Katei Kantorei.

Lai arī TV ekrānā izskatījās, ka starp Robertu un Ketiju ir kas vairāk un attiecības varētu turpināties arī ārpus ekrāniem, uzreiz pēc šova noslēguma tapa zināms, ka Roberts Ketiju pametis karjeras dēļ. ”Mums nekas nesanāca. Ir tā – vai nu jūti, vai ne. Drīz pēc filmēšanas sapratu, ka Ketija nav man īstā meitene,” sarunā ar Skaties.lv paziņoja Roberts.

Secinājis, ka dzirkstelītes nebūs, dejotājs izlēma pilnībā koncentrēties uz karjeru. ”Man pēc šova parādījās visādi darbi, jaunas iespējas. Ģimenes veidošanu atliku, tagad man primārais ir darbs. Protams, ja būtu saticis īsto, būtu citādāk, bet ar Ketiju sajutu, ka nebūs,” tā dejotājs.

Foto: Roberts un Ketija ārpus šova

Vārdu par nodošanos karjerai dejotājs turējis, nesen ar panākumiem startējot Krievijas šovā Dejas (Tanci) atlasē.

Taču nu kāds patīkams pavērsiens noticis arī jaunā cilvēka privātajā dzīvē. Puisis savus sociālo tīklu sekotājus iepriecinājis ar fotogrāfiju, kurā redzams skūpstāmies ar daiļavu. Fotogrāfiju paskaidrojošās sirsniņas liek domāt, ka izskatīgā blondīne Laura Petersone ir Roberta mīļotā.

Atgādinām, ka īsi pirms šova fināla Roberts pārsteidza ar paziņojumu, ka uzsācis attiecības. No plašākiem komentāriem jaunais cilvēks toreiz bija spiests vairīties. Taču nu fotogrāfija runā pati par sevi.

Tikmēr attiecības uzsākusi arī Ketija Arāja.

Foto: Roberts un Ketija Netīro deju finālā

2 komentāri