Netīro deju Robertam vairs nav atpakaļceļa: smukā Ketija atradusi citu

5 komentāri
Netīro deju Robertam vairs nav atpakaļceļa: smukā Ketija atradusi citu
Privātais arhīvs

Kamēr Netīro deju galvenie varoņi, tā arī neizjutuši kāroto dzirkstelīti ar šovā izvēlētajām dāmām, izvēlējušies pabūt vieni, viņu potenciālās šova līgaviņas bauda nedalītu puišu uzmanību un viena pēc otras nodibina jaunas attiecības. Arī Roberta izvēlētajai Ketijai sirdī jau cits pielūdzējs.

“Teiksim tā – viens puisis ir uzradies. Negribu tās vēl saukt par attiecībām, jo esam pašā sakumposmā, bet, jā, man ir pielūdzējs, neesmu vairs brīva,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Ketija.

Ar Robertu viņa palikusi draudzīgās attiecībās un netur ļaunu prātu par to, ka dejotājs izlēma pievērsties savai karjerai, atliekot mīlas lietas otrā plānā.

Foto: skaistā Ketija ārpus šova

“Vienkārši mums ar Robertu līdz galam nesanāca. Bet, nē, es neesmu vīlusies. Manī nav nekāda rūgtuma,” dalību šovā nenožēlo simpātiskā blondīne, kura nespēj vien pateikties radiem, draugiem un Netīro deju veidotājiem par atbalstu un piedzīvojumu.

Šovs ļāvis arī Ketijai pāršķirt jaunu, skaistu dzīves lappusi. Ar jaunu pielūdzēju pie sāniem. Vai Robertam, gadījumā, ja viņš saprot, ka nošāvis greizi, atsakoties no Ketijas, vēl ir kādas izredzes?

“Cerība jau mirst pēdējā,” sirsnīgi nosmejas simpātiskā meitene. Viņai tagad tādu Robertu netrūkst – ekrānā skaisto blondīni ievērojuši neskaitāmi citi puiši.

“Pēc dalības šovā man uzradās vairāki pielūdzēji, kas raksta vēstules un dažādi izrāda uzmanību sociālajos tīklos. Bet es neesmu no tiem cilvēkiem, kas veido attiecības internetā,” par dzīvi pēc šova stāsta Ketija.

Video

Foto: Netīro deju fināls

5 komentāri