5 komentāri
Netīro deju Roberta dzīve pēc šova plaukst un zeļ: dejotājs sasniedz vēl vienu karjeras virsotni
Foto no privātā arhīva

Vasaras ”karstākajā” šovā Netīrās dejas iepazītais simpātiskais vecpuisis Roberts Stripkans, lai arī šovā, kā vēlāk izrādījās, īstu mīlestību neatrada, savas dejotprasmes apliecināja godam. Nu 23 gadus vecais dejotājs savam talantam guvis vēl kādu apliecinājumu.

Roberts, kuru TV3 skatītāji iepazina kā iepazīšanās šova Netīrās dejas jaunāko dalībnieku, dejas mīļotājus iepriecina ar patīkamu jaunumu – viņš Vecrīgā atvēris savu deju studiju.

”Ir jau pagājis pietiekami ilgs laiks manā dejošanas karjerā, un beidzot esmu izlēmis atvērt savu deju studiju,” portālam Skaties.lv priecīgi stāsta Roberts un uzsver, ka turpmāk viņš ne vien mācīs jauniešus vai piedalīsies TV šovos, bet aizvien turpinās sevi attīstīt: ”Manī joprojām ir vēlme sasniegt jaunas virsotnes un apgūt jaunas deju kustības.”

Foto: Roberts dzīvē un studijā

Viņš atzīst, ka jau sākotnēji viņam paticis mācīt: ”Trenera vislielākais prieks ir studenta izaugsme. Tāpēc es cenšos katram studentam dot to, kas viņam vislabāk padodas.”

Roberta vadītāja deju studija Boost Dance Studio, kur viens no virzieniem, ko iespējams apgūt ikvienam interesentam, ir pašam tik ļoti tuvās hiphopa dejas, atrodas Rīgā, Vaļņu ielā 32.

Atgādinām, ka šoruden Roberts ar panākumiem startēja Krievijas šovā Dejas (Tanci) atlasē.

Bet visas vasaras garumā TV šovā Netīrās dejas par Roberta uzmanību sacentās piecas Latvijas daiļavas. Iespēju dejot finālā Roberts dāvāja lokanajai karsējmeitenei Ketijai Arājai. Šova finālā pāris palika otrajā vietā, piekāpjoties Aināram Burcevam un Katei Kantorei. Lai arī žūrija norādīja, ka abu attiecības varētu turpināties arī ārpus šova, Roberts ar Ketiju tomēr izšķīrās. Taču jau drīz tapa zināms, ka katrs uzsācis romantiskas attiecības.

Foto: Roberts un Ketija Netīro deju finālā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl