Netīro deju izlaidīgākais vecpuisis sācis nožēlot iepriekšējo pārsteidzīgo rīcību

2 komentāri
Netīro deju izlaidīgākais vecpuisis sācis nožēlot iepriekšējo pārsteidzīgo rīcību
TV3 publicitātes foto

Vasaras ”karstākā” šova Netīrās dejas trīs vecpuišiem dzīve vairs nav nekāds rožu dārzs – arvien jāpieņem jauni un liktenīgi lēmumi, kuru pieņemšanā nozīme ir gan randiņos gūtajām atziņām, gan saderībai un enerģijas apmaiņai uz deju grīdas. Ko redzēsim šova 5. sērijā?

Kima potenciālās līgaviņas draudzīgā gaisotnē vakarē un it kā skumst par Sanitas izbalsošanu. Evelīna atklāj pārējām meitenēm, ka ir iemīlējusies Kimā, taču meitenēm ir savs viedoklis arī par Laumas asarām. Vai tās patiešām ir patiesas? Kāda no meitenēm neslēpj, ka vēlējusies tieši Laumas aiziešanu. Starp Evelīnu un Laumu notiek asas vārdu pārmaiņas, ko Anda nodēvē par cirku.

Šova nerātnākais vecpuisis salsas dejotājs Ainārs sāk nožēlot savu iepriekšējo pārsteidzīgo rīcību un gatavojas lēmumam, kuru meiteni šova piektajā sērijā sūtīt mājās, taču pirms lēmuma paziņošanas Annijai ir kas sakāms. Vai viņas teiktais ietekmēs Aināra izvēli? Puisis no vienas meitenes tomēr atvadās.

Foto

Tikmēr Kimam ir randiņš ar divām meitenēm vienlaikus. Nodarbi atrod arī viesnīcā palikušās meitenes. Viena ēd pārmērīgi lielas porcijas, otra savai konkurentei apgalvo, ka viņa ir pārlieku ārišķīga. Kimam nav svarīgas meiteņu intrigas, viņš cenšas atmaskot naudas kārotāju. Un līdz šim iejūtīgākajam no Netīro deju vecpuišiem padomā skūpsts. Vai Kimam izdosies noskūpstīt kādu no draiskulēm?

Robertam gan svarīgāks par visu ir deju priekšnesums, ko vērtē cienījamā žūrija. Pēc kādas dejas žūrija vēlas noskaidrot, vai arī šim pārim bijis lūpu kontakts, kamēr pārējās dejas nodēvē par jautrām un pavedinošām.

Kā risināsies šie notikumi šovā Netīrās dejas, skaties trešdien, 20. jūlijā, plkst. 21.00 TV3 un TVPlay!