Netīro deju “izbrāķētās” daiļavas nedomā atkāpties: Lauma un Evelīna gatavas mierināt Kimu pēc Andas atraidījuma

5 komentāri
Netīro deju “izbrāķētās” daiļavas nedomā atkāpties: Lauma un Evelīna gatavas mierināt Kimu pēc Andas atraidījuma
TV3 publicitātes foto

Trešdienas, 7. septembra, vakarā beidzot nāks gaismā patiesība – Netīro deju skatītāji uzzinās, vai laimīgajiem pāriem ir interese palikt kopā, vai meitenes alkst tikai naudu. Nekas vēl nav beidzies – finālā ieradušās arī izbalsotās dalībnieces, lai vajadzības gadījumā atkal mestos virsū dejotājiem.

Visneatlaidīgākās ir meitenes, kuras šovā mēģināja iekarot Kima Šipilo sirdi. Trijniekā iekļuvušās Lauma un Evelīna ir kaujas gatavībā – ja Anda uzvaras gadījumā puiša vietā izvēlēsies naudu, viņas gatavas nekavējoties mierināt šarmanto kavalieri.

“Anda šova laikā atstāja sava veida aprēķinātājas iespaidu. Es domāju, ka viņa šovakar varētu arī izvēlēties naudu. Tāpēc daru Kimam zināmu, ka esmu gatava viņu mierināt, ja tā notiks,” sarunā ar Skaties.lv drosmīgi paziņo Lauma.

Lai arī izskatīgā meitene pēc šova no pielūdzējiem nevar ne atkauties, viņa nogaida un jaunās attiecībās nemetas.

“Pirms uzsākt, ko jaunu, es gaidu, kā viss izvērtīsies Kimam. Ja pavisam godīgi, es labprāt cīnītos par Kima simpātijām atkal,” neslēpj Lauma, kura vaino sevi par to, ka pārāk daudz atklājusies dejotājam, tādā veidā viņu, iespējams, aizbiedējot.

“Iekšēji ļoti pārdzīvoju, kad tiku sūtīta mājās, tikai to neizrādīju,” tā puišu mīlule.

Foto

Arī otrās vietas ieguvēja Evelīna, kura ar Kimu sajuta teju kosmisku saikni, Skaties.lv atklāj, ka ir gatava abiem variantiem – gan pieņemt Kima un Andas savienību, gan pati dot puisim otro iespēju Andas atraidījuma gadījumā.

“Protams, ka es ļoti pārdzīvoju par šādu iznākumu. Man bija to grūti saprast, jo starp mums bija jūtu ķīmija – bijām uz viena viļņa! Bet es aizgāju kā lēdija. Viss bija tā, kā bija – es gaidu finālu.

Iznākumi var būt visādi. Es nenovēlu Kimam neveiksmi ar Andu, bet, jā, savā dzīvē es Kimu vēl vēlētos redzēt,” daudznozīmīgi bilst Evelīna, kura uz fināla filmēšanu ieradusies īpaši daiļi sapucēta. Tā kā Lauma un Evelīna savstarpēji cīnījušās arī iepriekš, šīs atklāsmes varētu būt nopietns pieteikums jaunam lēdiju ķīviņam.

Video

5 komentāri