Netīro deju donžuāns Ainārs palicis pie sasistas siles: neviena no dāmām viņu vairs negrib

7 komentāri
Netīro deju donžuāns Ainārs palicis pie sasistas siles: neviena no dāmām viņu vairs negrib
TV3 publicitātes foto

Pēc šova Netīrās dejas noslēguma vislabāk mīlas frontē veicies tiem, kuri ekrāna spēlē tika visvairāk sāpināti. Skaistā Annija, kurai bija tiešām iepaticies siržu lauzējs Ainārs, par dejotāju vairs nedomā – viņa pēc spēles izveidojusi nopietnas attiecības ar citu.

“Esam kopā jau apmēram mēnesi, kopā noskatījāmies Netīro deju pirmo sēriju. Sapratis, ka tālāk būs lietas, ko viņš, iespējams, negribēs redzēt, puisis tālākās sērijas neskatījās,” sarunā ar Skaties.lv nu jau ar smaidu uz savu un Aināra vasaras piedzīvojumu atskatās Annija.

Foto: Annijas un Aināra kaisle

Lai arī Annijas jaunais puisis nav dejotājs, dalība šovā meitenei likusi saprast, ka ne jau kustību prasme ir tas svarīgākais.

“Man patika tas, ka pārmaiņas pēc man šoreiz nebija jācīnās. Šoreiz puisis cīnījās par mani, kas ir daudz labāk,” smejas atraktīvā meitene.

Video

Līdz ar šo ziņu Aināra sausais atlikums meiteņu ziņā pēc Netīro deju noslēguma ir gaužām bēdīgs.

Lai arī spēles laikā sparīgu vēlmi darīt viņu laimīgu pauda uzreiz trīs lēdijas, nu Ainārs vairs nav vajadzīgs nevienai no viņām – ar Kati nekas nav sanācis, Evelīna nocietinājusi savu sirdi un piedot negrasās, bet Annija ir laimīga ar jauno draugu.

7 komentāri