Netīro deju dalībnieka Roberta iecerētajai būtu jāzina, kā kustēties

0 Komentāru
Netīro deju dalībnieka Roberta iecerētajai būtu jāzina, kā kustēties
TV3 publicitātes foto

Horeogrāfs, dejotājs un vieglatlētikas treneris Roberts Stripkans TV3 jaunajam attiecību šovam Netīrās dejas pieteicies nopietnu nolūku vadīts un sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj, kas viņam liek justies neērti.

Šīs vasaras karstākais iepazīšanās šovs sola gan ugunīgas dejas, gan kaislības un spilgtas emocijas attiecību jomā. Roberts nav drošs par īstu un patiesu jūtu dzimšanu TV šovā. ”Kameru un šova scenārija dēļ cilvēks tomēr nespēj pilnībā atvērties. Drīzāk tas notiek pēc šova, kad cilvēki vairāk iepazīstas un saprot, vai otrs ir viņa otrā pusīte vai tomēr nē,” pārliecināts Roberts, kurš šovam pieteicies gan lai padejotu, gan lai iepazītos ar iespējamo nākamo sirdsdāmu. Viņš neslēpj kādu novērojumu: mūsdienās meitenēm esot grūti pievērst uzmanību; kad esi uz skatuves, par uzmanību nevar sūdzēties, bet, tiklīdz no tās nokāp, situācija krasi mainās. ”Šis šovs ir viena no iespējām noturēt meiteņu uzmanību un par viņām pašām uzzināt ko vairāk,” pauž 22 gadus vecais šova dalībnieks

Šova dalībnieks dod priekšroku daiļavām ar temperamentu. ”Man patīk meitenes, kas ir skaistas ne tikai ārēji, bet arī iekšēji. Lai arī fantāziju pasaule ir crazy. Viņai nav obligāti jādejo, bet tas būtu forši, ja viņa zinātu, kā kustēties,” savu ”sapņu sievieti” lakoniski raksturo Roberts.

Foto

Par Roberta uzmanību un sirdi cīnīsies piecas skaistules. Konkurence solās būt sīva, bet Roberts atklāj ko zīmīgu, ko dāmām būtu vērts ņemt vērā: ”Man nepatīk, ja meitenes ķīvējas vai vēl vairāk – kaujas. Tas man liek justies neērti.”

Kā Robertam Stripkanam veiksies ar otrās pusītes meklējumiem, skaties jau drīzumā jaunajā TV3 šovā Netīrās dejas!

Video

0 Komentāru