3 komentāri
Netīro deju Ainārs atklāj, kā iztērējis šovā iegūto naudu
Foto: Kaspars Poriņš

Pēc vasaras kaislīgākā šova Netīrās dejas krāšņā un emocijām bagātā fināla uzreiz kļuva zināms, ka uzvarētāju pāris Ainārs Burcevs un Kate Kantore ir izšķīries. Īsto un vienīgo neatrada arī pārējie šova dejotāji – Roberts Stripkans un Kims Šipilo. Tomēr uzvarētāju pārim dalība šovā nebija velta, balvā saņemot piecus tūkstošus eiro.

Tagad, divus mēnešus pēc TV spēles noslēguma, Ainārs atklāj, kā iztērējis šovā iegūto naudu.

Kamēr Kate, ar kuru Ainārs lēma dejot Netīro deju finālā, lielāko daļu no saviem divarpus tūkstošiem ieguldīja salsas festivāla organizēšanā, arī Ainārs naudu nav notriecis niekos. ”Ieguldīju pašizaugsmē,” portālam Skaties.lv atklāj salsas dejotājs.

”Naudu paši nedalījām, organizatori sadalīja un izmaksāja katram savu daļu – pusi no 5000 eiro, kā šovā ēterā tika teikts,” stāsta Ainārs.

Ar šova uzvarētāju Kati pēc šķiršanās puisis saglabājis neitrālas attiecības: ”Joprojām kopā dejojam, pa retam saskrienamies. Saikne ir tāpat kā ar kaimiņu, kuru no rīta redzi. Esam paziņas.”

Foto

Arī ar ekrāna spēles kaislīgāko meiteni Evelīnu Šaulīti puisis mēdz satikties. ”Rīga ir maza, saskrienamies. Šovā piedzīvotais ir palicis vēsturē. Esam neitrāli paziņas, sasveicināmies un ejam tālāk darīt savus darbus,” viņš skaidro.

Pēc Netīro deju fināla un šķiršanās ar Kati Ainārs klāstīja, ka kādu laiku no attiecību veidošanas atturētos. Nu puisis domas ir mainījis.

”Kam tad viņu nevajag?!” jautāts, vai sajūt nepieciešamību pēc otras pusītes, teic Ainārs. ”Kurš gan grib viens pats mežā dzīvot un malku skaldīt?! Protams, ka ir vēlme atrast kādu, kas ir blakus,” atzīst Ainārs.

Atskatoties uz vasaras ”karstāko” šovu pēc vairākiem mēnešiem, Ainārs atzīst: ”Pasākums noticis, viss ir forši, piedzīvotās emocijas palikušas, atmiņas ir pozitīvas, bet es neuzskatu, ka par to ik uz soļa jāatgādina.

Šovs nav ietekmējis manas izvēles turpmāk. Es daru tieši to, ko es gribu, kā esmu pieradis, un dzīve turpinās.”

Ar pilnu krūti Ainārs turpina nodoties dejošanai. Nesen piedalījies pasākumā Dejo ar mani, kurā viens no pāra ir profesionāls dejotājs un otrs pilnīgs iesācējs un kas noticis Talsos.

Foto: šova krāšņais fināls

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl