Netīrajās dejās jau izveidojies pirmais oficiālais pāris?

7 komentāri
Netīrajās dejās jau izveidojies pirmais oficiālais pāris?

Šova Netīrās dejas iejūtīgākais vecpuisis Kims Šipilo (27), pirms pieņemt lēmumu, kuru daiļavu sūtīt mājās, meitenes nolēmis pārbaudīt ar vienu vienīgu jautājumu, un atklāj, ar kuru no dāmām būtu gatavs šovu pamest jau pirmajā dienā.

“No pirmās dienas es jau biju pārliecināts par cilvēku, kuru izvēlēšos. Paldies Dievam, izvēle man nāca ātri, un esmu tiešām priecīgs,” raidījumam Bez Tabu šova Netīrās dejas filmēšanas laikā atzina Kims.

Jelgavnieks nav slēpis, ka viņa nolūki piedalīties Netīrajās dejās ir nopietni – viņš meklē īstu mīlestību. ”Manuprāt, kāda no jums jūtas tāpat, bet kāda mēģina spēlēt spēli,” pie piecām meitenēm vēršas Kims. Viņām tiek dota iespēja katrai uzdot vienu jautājumu, uz kuru puisis sola pavisam godīgi atbildēt.

Situāciju, lai atklātu noskaņojumu puiša sirdī, vislabāk izmanto Anda Bogdanova (26). Kims atzīst, ka, ja meitene viņu aicinātu jau šova pirmajā dienā abiem kopā mukt projām, viņš piekristu. Atzīšanās ļauj vaļu spekulācijām, vai tieši enerģiskā novadniece ir viņa iedomātā sirdsdāma, par kuru viņš runājis raidījumā Bez Tabu. Kā zināms, arī Anda nav slēpusi, ka Kims viņai šķiet simpātisks.

Kura būs pirmā meitene, ko Kims sūtīs mājās, un vai Anda patiesi izrādīsies īstā un vienīgā, skaties šova Netīrās dejas turpinājumā trešdienu vakaros TV3 un TVPlay!

Video