Netīrajās dejās beidzot īstas emocijas – sirdsdāmas krīt ģībonī un izplūst asarās

1 komentārs
Netīrajās dejās beidzot īstas emocijas – sirdsdāmas krīt ģībonī un izplūst asarās
Foto: ekrānuzņēmums

Vasaras ”karstākajā” šovā Netīrās dejas šonedēļ īpaši emocionāli notikumi gan Kima kompānijā Siguldā, gan Roberta potenciālo sirdsdāmu pulkā Druskininkos, Lietuvā. 

Lietuvas kūrortā Druskininki pēc nesenās kaislīgās dejas gaisā vēl jūtamas trīsas, kuras nebūt nemazina fakts, ka Robertam šodien jāšķiras no vienas no savām pielūdzējām, bet doties mājās un zaudēt cerības uz puiša sirdi nav gatava neviena.

”Es visu laiku mēģināju tevi atvērt, saprast, kas ir tas, kas tevi tur, kāpēc tu esi tāda sapinusies. Bet es tomēr beigu beigās tevi neatvēru,” lēmumu sūtīt mājās baletdejotāju Elvīru pamato Roberts. Puiša lēmums meitenei ir šoks un liek izplūst asarās. ”Es jūtos vīlusies. Man tiešām likās, ka Roberta emocijas ir patiesas, un es pat cerēju, ka mums varētu kaut kas izdoties,” atzīst baletdejotāja.

Uz pirmo randiņu jaunais cilvēks aicina palaidnīgo Ketiju (atceramies kleitas griešanas epopeju!).

Foto

Video

Tikmēr gleznainajā Siguldā uz randiņu ar Evelīnu devies Kims. Sapņainā daiļava, Kimam nedzirdot, atklāj, ka viņai netīk puiša attieksme pret viņu: ”Es jūtu vienaldzību, es no viņa puses nejūtu ieinteresētību ar mani komunicēt, būt blakām, būt tuvāk man un iepazīt mani tuvāk.” Tikmēr pašam puisim klāsta savu nolūku nopietnību – viņa ir gatava kļūt par viņa īsto un vienīgo un, lai cīņā par jaunekļa uzmanību apsteigtu savas konkurentes, ir gatava uz visu. Kims ir nelielā panikā un neslēpj: ”Es tiešām jūtu, ka viņa ir manī ”ieķērusies”.”

Vai puiša savaldzināšana caur sapņu un pasaku pasauli ietilpst Evelīnas stratēģijā, netop skaidrs, jo citā reizē sapņainā meitene atzīst, ka ir daudz domāju, vai jūtas pret puisi ir tikai simpātijas vai kas vairāk. ”Es nespēju atbildi atrast uz šo jautājumu, jo es baidos sevi sāpināt,” atzīst Evelīna.

Kimam ir nedaudz žēl, ka par Evelīnas rūpēm un centību pievērst uzmanību randiņa izskaņā nācies uzdāvināt tikai deju.

Foto

Pēc atgriešanās no randiņa Evelīna negaidīti zaudē samaņu. ”Varbūt pārāk daudz iespaidu,” kā vienu no iemesliem vārguma brīdim min meitene. Protams, lielākās rūpes situācijā uzņemas topošā mediķe Anda.

Evelīna ir pārvērtējusi savus spēkus, viņa nejūtas labi, tāpēc tiek izsaukti ”ātrie”.

Kims ir ļoti norūpējies. ”Man liekas, ka tur ir arī kaut kāda mana vaina. Viņa tā uztraucās pēc mūsu šīsdienas pastaigas, tagad viņa noģībst. Nevaru saprast, kā man justies tagad,” satraucies Kims.

Izrādās, meitene randiņā ir nedaudz pārkarsējusies.

Video

Jau vakarā Kims pirmo reizi gatavojas izdancināt savas dāmas žūrijas priekšā. Uz pirmo deju Kims aicina Laumu. ”Man ir sajūta, ka tevi kādā ballē ir uzaicinājis puisis, kas tev īsti nepatīk,” meitenes sniegumu vērtē žūrijas pārstāve aktrise Evija Skulte. Savukārt temperamentīgās Andas un Kima priekšnesums žūrijā izsauc absolūtu sajūsmu, un pāris nopelna 28 no 30 punktiem.

Kima deju ar pārējām divām daiļavām – Karīnu un Evelīnu – skaties šova nākamajā sērijā!

Prognozē, kuras meitenes spēs savaldzināt puišus!