Nekas vēl nav beidzies: Netīro deju Ainārs atklāj jaunumus par attiecībām ar Kati

5 komentāri
Nekas vēl nav beidzies: Netīro deju Ainārs atklāj jaunumus par attiecībām ar Kati
Foto: facebook/ainars.burcevs

Lai arī salsas dejotājam Aināram Burcevam dalība iepazīšanās šovā Netīrās dejas nav vainagojusies jaunās attiecībās, šova uzvarētājs savu izvēli starp meitenēm dot priekšroku visatturīgākajai nenožēlo. Sarunā ar portālu Skaties.lv Ainārs apgalvo, ka starp viņu un dejotāju Kati joprojām kas noris.

Jau nākamajā dienā pēc šova Netīrās dejas noslēgšanās kļuva zināms, ka uzvarētāju pāris Ainārs Burcevs un Kate Kantore tomēr izšķīrušies. Pēcāk atklājās, ka arī pārējās divas daiļavas, kuras šova laikā par donžuānu izrādīja kvēlu interesi, savu nākotni ar viņu vairs nesaista. Evelīna Šaulīte nocietinājusi savu sirdi un piedot negrasās, tikmēr Annijai Bērziņai jau izveidojušās jaunas attiecības.

Varētu domāt, ka Ainārs palicis pie sasistas siles, bet vecpuisis sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj ko būtisku: ”Es savu izvēli izdarīju un ne mirkli nenožēloju, jo man svarīgi bija savi nosacījumi, pēc kuriem vadījos, pieņemot lēmumu, nevis tikai tas, ko varēja redzēt no malas. Ir vērtības, kuras man ir vairāk un kuras mazāk svarīgas. Tieši tāpēc es izvēlējos Kati, jo viņa ir krietni nosvērtāka, mērķtiecīgāka un uzticamāka.

Tas, ka nekas neizdevās, jebkurā gadījumā būtību izvēlei nemaina. Jo dzīvē darbojas citi noteikumi nekā iepazīstoties TV šovā.”

Foto: Ainārs un Kate dzīvē

Par to, ka abu mīlas stāsts pačibējis, šoku nav slēpis arī šova Netīrās dejas galvenais horeogrāfs Deniss Tumakovs. Diendienā esot plecu pie pleca ar šova dalībniekiem, viņš pamanījis, ka abus dejotājus vieno kas vairāk nekā tikai deja. Arī Aināra pārvērtības un Kates lēmumu par labu mīlestībai nevis naudai horeogrāfs dēvē par ”pasaku reālajā dzīvē”: ”Tā bija simtprocentīga mīlestība. Tas, kā Ainārs pāris dienu laikā izmainījās, ir kaut kas fenomenāls. Kaut kas tāds bieži un tā vienkārši nenotiek. Es pilnīgi pieļauju, ka viņi abi vēl saies kopā. Varbūt vajadzīgs laiks.”

Jūtu ķīmiju ar Kati apstiprina arī Ainārs pats: ”Protams, dzirksts bija un dejojot joprojām ir.”

”Bet dzīvē ir šķēršļi. Attiecību veidošanai mums katram ir individuālie apstākļi un savi mērķi dzīvē. Tāpēc arī nesanāca,” to, ka abi ar Kati kopīgas laimes kaldināšanai izrādījušies pārāk atšķirīgi norāda Ainārs. ”Bet dzirksts joprojām ir, to es varu apgalvot,” atzīst salsas dejotājs, kuram šova laikā tieši ar atturīgo meiteni bija izveidojusies lielākā saskaņa uz deju grīdas.

Pēc šķiršanās abi uztur draudzīgas attiecības un nereti pat kopā dejo.

Foto: šova krāšņais fināls

Uzzinot, ka Ainārs atkal kļuvis pieejams, daiļā dzimuma pārstāves izrādot uzmanību gan sociālajos tīklos, gan ”dzīvajā”. Tomēr līdz šim ”uzlidojumi” nav nesuši rezultātus, jo Ainārs attiecību ziņā labprāt ieturētu pauzi un mīlestībai ļautos vien tad, ja satiktu īsto meiteni.

Lai gan Aināra ikdienā dalība šovā milzu pārmaiņas nav ieviesusi – puisis, tāpat kā iepriekš, daudz dejo un sporto – emocionāli viņš jūtas citādāks. ”Tā tomēr bija diezgan emocionāla pieredze. Tagad es citādāk izvērtēju savas rīcības, darbības,” atzīst šova dalībnieks.

Video: Kates un Aināra fināla deja

5 komentāri