Negaidīti: Netīro deju Roberts atradis īsto un viņas dēļ pilnībā maina dzīves plānus

3 komentāri
Negaidīti: Netīro deju Roberts atradis īsto un viņas dēļ pilnībā maina dzīves plānus
instagram.com/robertsstripkans/

Lai arī pēc Netīro deju fināla atraktīvajam Robertam Stripkānam pavērās tādas karjeras iespējas, ka viņš izlēma mīlas lietas atlikt otrajā plānā, sirdij nepavēlēsi. Viņš saticis kādu meiteni, kuras dēļ gatavs mainīt visus savus plānus.

“Jā, man tiešām ir izdevies atrast mīlestību. Meiteni sauc Laura Pētersone, un viņa ir tiešām fantastiska, cik vien fantastiska var būt. Viņa māk izcili labi gatavot, kas mūsdienu meitenēs, manuprāt, ir retums.

Ar deju pasauli mana draudzene gan nav saistīta – viņa ir jātniece un veterinārārste,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Roberts.

Foto: Roberts un Laura

Puisis mīļi smejoties stāsta, ka mēģinājis iemācīt mīļotajai pāris deju soļus, taču pagaidām nav izdevies. “Rezultāts bija kā komēdijā – diezgan smieklīgi. Meitenei vienkārši nekad iepriekš nav bijusi saskare ar dejām.

Taču es redzu, ka var uztrenēties – potenciāls ir,” ar smaidu par otro pusīti stāsta dejotājs. Lai arī pēc Netīro deju fināla Roberts paziņoja, ka izlēmis vairāk pievērsties karjerai un ģimenes veidošanu atlikt otrajā plānā, īstās meitenes satikšana viņa domas par dzīvi pilnībā mainījusi.

“Sapratu, ka, ja domāšu tikai par karjeru, vēlāk varu attapties bez ģimenes, un būs par vēlu. Kāda gan jēga dzīvot, ja nav ģimenes?” secinājis Roberts.

Profesionālajā sfērā viņam šobrīd ir īsts izaicinājumu laiks – dejotājs plāno vēl šogad realizēt dažas vērienīgas ieceres, kas būs īsts apvērsums pašmāju šovbiznesā. Taču tagad viņš zina, ka, lai cik daudz laika paņemtu darbs, jāatrod brīdis arī otrajai pusītei.

“Nav jau viegli atrast laiku attiecībām, bet, ja grib, visu var,” pārliecinājies par to, cik svarīgi ir atrast īsto cilvēku, ir Roberts.

Foto: Roberts un Ketija Netīro deju finālā

3 komentāri