Latvijas puiši burtiski jūk prātā Kima izbrāķētās daiļavas Laumas dēļ

36 komentāri
Latvijas puiši burtiski jūk prātā Kima izbrāķētās daiļavas Laumas dēļ
Laumas privātais arhīvs

Saņēmusi dejotāja Kima Šipilo atraidījumu, Netīro deju dalībniece Lauma izvēlējās likt lietā sievišķīgu viltību. Viņa devās uz skaistuma kopšanas salonu, pieaudzēja matus un nu gaida, kā izvērtīsies Kima un Andas stāsts, lai vajadzības gadījumā dejotāju mierinātu. Tikmēr pielūdzēju desmiti nesnauž.

“Šovā piedzīvotais man lika paskatīties uz sevi savādāk un mainīties arī ārēji. Pieaudzēju matus, pamainīju stilu,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Lauma.

Viņas jauno veidolu atzinīgi novērtējuši arī puiši. Kā smejoties atklāj simpātiskā meitene, pēc šova viņa tiešām nevar ne atkauties no pielūdzējiem.

“Ja godīgi, ir tiešām traki! Garlaicīgi man noteikti nav! Sociālajos tīklos man ik dienas pienāk vismaz 15 vēstules no pielūdzējiem. Puiši aicina uz tēju, kafiju.

Protams, uzreiz jau var redzēt, ka daļa no viņiem par mani interesējas popularitātes dēļ. Taču ir arī normāli puiši,” var pačukstēt Lauma.

Pagaidām meitene pielūdzējus aplaimo vien ar vēstulēm. “Sarakstāmies, bet uz tēju vai kafiju ar nevienu neesmu devusies. Pagaidām,” smaida Lauma.

Foto

36 komentāri