6 komentāri
Kas ir Netīro deju Andas slepenais pielūdzējs? Meitene regulāri saņem rožu pušķus
Foto no privātā arhīva

Vitālā jelgavniece Anda Bogdanova, kuru Latvija iepazina kā TV3 iepazīšanās šova Netīrās dejas dalībnieci, par uzmanības trūkumu nevarētu sūdzēties arī vairākus mēnešus pēc ekrāna spēles noslēguma. Proti, visai bieži anonīmi pielūdzēji daiļavai sūta ziedus.

”Nav jau pārāk bieži,” smej Anda ”Daži sūtījumi ir anonīmi, daži ne. Ļoti patīkami. Man patīk ziedi. Varētu tā katra darba diena sākties,” sarunā ar portālu Skaties.lv atzīst simpātiskā Jelgavas slimnīcas darbiniece, kura, kamēr vēl mācās par medmāsu, ārstniecības iestādē strādā par māsu palīdzi. Pēdējo mēnešu laikā šādi uzmanības apliecinājumi daiļavu sasnieguši vairākkārt.

”Ziedi izdaiļo sievietes. Vismaz dvēseli un dienu padara saulaināku,” dienā, kad skaistule savā darba vietā pārsteigta ar kārtējo ziedu klēpi, viņa dalās pārdomās.

Foto

Jautāta, vai ziedus sūta slepeni pielūdzēji vai vienkārši pieklājīgi puiši, Anda kļūst domīga. ”Grūti pat teikt… Ikdienā pārāk neizjūtu, ka man būtu kādi pielūdzēji. Varbūt vienkārši grib manu dienu padarīt labāku. Bet tas ir burvīgi. Ar ziediem var pievērst manu uzmanību, tas tiesa,” atzīst bijusī šova zvaigzne.

Izrādās, ziedi Andu sasniedz vispiemērotākajos mirkļos. ”Puiši kaut ka notrāpa – brīžos, kad man noskaņojums tāds nekāds, kāds šādi pārsteidz. Super!

Katrā ziņā man prieks par šādu uzmanības izrādīšanu! Šobrīd gan tas viss nav vainagojies ar attiecībām, bet tas laikam tādēļ, ka es zinu, ko vēlos, – nopietnas attiecības ar vēlmi veidot ģimeni,” atklāj Anda.

Foto: Anda šovā Netīrās dejas

TOP komentāri

 • Feģa
 • Kārlis
  +2 +1 -1

  Kārlis

  Šis liek aizdomāties par to, ka kādreiz jāpalutina ar ziediem arī savas lieliskās darba kolēģes - viņas to ir pelnījušas.
 • zuze
  0 0 0

  zuze

  Vinas drauga cies lai beigtos. Divi naudas karie.
  nekadu sarmantu nesaskatu un ar Kimu vinai nekas nebija sa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl