4 komentāri

Būt par karsējmeiteni nav plika izklaide, tas ir dzelžains treniņu grafiks un savu spēju nemitīga pārbaude, sarunā ar portālu Skaties.lv pauž šovā ”Netīrās dejas” iepazītā 19 gadus vecā skaistule Ketija Arāja, kuras lokanību un akrobātiku novērtēja gan TV spēles kavalieris Roberts Stripkans, gan šova žūrija.

Tāpat kā balerīnām, arī karsējmeiteņu dienas uz skatuves vai deju laukumā nav bezgalīgas. Tomēr, kā norāda iepazīšanās šova lokanākā jauniete Ketija, viss ir atkarīgs no meitenes spējām: ”Ja meitene 16 gados spēj izdarīt to, ko dara meitenes ap 20 gadiem, viņa var iekļūt komandā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas pats attiecas uz meitenēm, kuras ir vecākas. Ir karsējmeitenes, kuras arī 25 gadu vecumā ir labā formā.” Ketija ar šo sporta veidu sākusi nodarboties jau 13 gadu vecumā.

Lai kļūtu par lielisku karsējmeiteni, nepieciešams kāds priekšnosacījums – meitenei obligāti jābūt laikam tam pievērsties pilnībā. ”Būt par karsējmeiteni – tas ir dzīvesveids un ikdiena, kas ietver regulārus treniņus. Špagata, staipīšanās – tas viss jādara regulāri. Arī akrobātikas elementi katru treniņu jāatkārto un jāpilnveido,” klāsta daiļava.

Foto

”Meitenes, kuras sākumā špagatu nemāk, pēc regulāriem pusgadu vai gadu ilgiem treniņiem to iemācās,” iedrošina Ketija.

Līdzās savas komandas atbalstīšanai ir vēl dažādi pasākumi, kuros karsējmeitenes tiek aicinātas piedalīties, piemēram, Rīgā nesen aizvadītais Pasaules čempionāts florbolā vīriešiem. ”Meitenes ir ļoti aktīvas šādiem uzaicinājumiem. Mums patīk ”pakarsēt” arī kaut kur citur, ne tikai basketbola laukumā,” atzīst Ketija, kuras karsējmeitenes gaitas saistāmas ar BK Ventspils komandu.

”BK Ventspils bija mans sākums. Liels paldies trenerēm. BK Ventspils karsējmeitenes bija tās, kuras pacēla man latiņu un ļoti daudz ko iemācīja.

Otrā komanda, kurā es dejoju, bija VEF Rīga. Tur nodejoju divus gadus,” stāsta Ketija. Turklāt šajā sporta veidā Ketija trenējusies arī Anglijā, kur pusgadu dzīvojusi.

Foto: Ketijas raibā dzīve

Patlaban Ketija no aktīvās karsējmeitenes pārtapusi pasīvajā, jo dzīvē pamainījušās prioritātes. ”Šobrīd man dzīvīte pagriezusies nedaudz citādākās sliedēs. Strādāju, mācos tālmācībā. Tā kā jāpelna naudiņa, vairāk esmu pievērsusies darbam, kas nozīmē, ka dejošana ir pārlikta otrajā plānā.

Man dejošanas ļoti pietrūkst. Ātrāk gribu atsākt,” neslēpj attiecību šovā iepazītā skaistule.

Video: Ketijas un Roberta kaislīgā deja

Foto: “Netīro deju” fināls

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl