Kārdinoši FOTO: Kima daiļavas uz prāmja šiki nosvin atkalredzēšanos

9 komentāri
Kārdinoši FOTO: Kima daiļavas uz prāmja šiki nosvin atkalredzēšanos
Foto no privātā arhīva

Nedēļu pēc šova Netīrās dejas fināla, kurā uzvarēja salsas dejotāju pāris Ainārs un Kate, romantiskā šova dalībnieka Kima Šipilo daiļavas neskumst, bet steidz baudīt dzīvi, dodoties īsā ārvalstu ceļojumā. Netīro deju atkal redzēšanās brauciena laikā tika nosvinēta arī vienas šova dalībnieces vārda diena.

To, ka Netīrās dejas ļāvušas iemantot jaunus draugus, apliecinājuši vairāki šova dalībnieki. Starp viņiem arī romantiskā vecpuiša Kima Šipilo daiļava Anda Bogdanova. Viņa kopā ar vēl divām draiskulēm – savu ciešāko konkurenti Evelīnu Miķelsoni un Sanitu Punculi, kuru Kims ”izbrāķēja” kā pirmo – šonedēļ ar prāmi devās kruīza braucienā uz Stokholmu.

”Šis bija paredzēts kā Netīro deju atkal tikšanās brauciens, taču diemžēl Lauma un Karīna darba dēļ netika, bet Kims, kā zinām, ir prom ārzemēs. Taču viņš zina visu, ko mēs darījām un kā mums gāja. Uzturējām kontaktu un stāstījām viņam, kā mums iet,” portālam Skaties.lv atklāj temperamentīgā Anda.

Foto

Jaunā sieviete akcentē, ka šis vairāk bijis kultūras baudīšanas, nevis ballīšu brauciens. ”Laiku kopā pavadījām lieliski! Tā kā Sanitai šovu nācās pamest visātrāk, bijām neizsakāmi priecīgas ar viņu pavadīt vairāk laika kopā,” atklāj Anda. Turklāt brauciena laikā iekritusi Sanitas vārda diena, kas, protams, godam nosvinēta.

Dāmas uz prāmja baudījušas dzīvo mūziku, piedalījušās prāmja rīkotajās aktivitātē – dziesmu minēšanas spēlē, loterijā, baudījušas vakara šovu un ekskursiju par komandtiltiņu. Savukārt Stokholmā bijis plānots apskatīt pilsētu un pabaudīt arhitektūru. ”Staigājām pa vecpilsētu, mazām ieliņām un parkiem. Priecājāmies par arhitektūru un cilvēkiem, kas no sevis izstaroja mieru.

”Kopumā mums gāja super. Esam priecīgas par mūsu kopīgo mini ceļojumu un ceram, ka izdosies realizēt ko līdzīgu, tikai nākamreiz pilnā Netīro deju sastāvā,” teic Anda.

Foto: Anda un Kims dzīvē un šovā

9 komentāri